Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gépet vegyek itthonra?

Milyen gépet vegyek itthonra?

Figyelt kérdés
Járok egy ideje személyi edzőhöz edzeni. De sajnos oda csak háromszor tudok menni egy héten. Szeretnék itthonra valamit amit a gyerek alvás idejében tudok használni. Gondoltam az elipszis trénerre vagy a futó/ gyalogló padra. Futás még nem megy annyira a súly többlet miatt. De tempós gyaloglás is jó lehetne . Mit ajánlotok?

2022. júl. 17. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
kezdésnek semmit, saját testsúlyos edzést csináld, yotuben van rengeteg videó a gyakorlatról
2022. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki akkora, hogy futni nem képes a súlya miatt, akkor nem biztos, hogy majd elkezd saját súllyal dolgozni. Guggoljon, fekvőtámaszozzon, ugráljon? Ez felejtős még.

A szobabicaj hasznos lehet. Nem igényel akrobatikus mozdulatsorokat, állíthatod, hogy mennyire legyen nehéz tekerni, így folyamatosan csökkentve a terhelést, elhúzhatod az edzés végét.

De a legfontosabb a kevesebb kajálás, mert anélkül nem lehet fogyni.

2022. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. 20 kg plusz súly van rajtam. Régen futottam, de azóta csak az udvaron próbáltam ( az nem egy egyenes talaj ) de 5-10 perc után kifulladtam. Képes vagyok futni mert azért nem akkora a súly felesleg, csak azért érezhetően nehezebben bírom. Most a személyi edzés nagyon jó , ott változatos az edzés tervem. Még csak két hete kezdtem , életmód váltással egybe kötve. Beálltam 1400 kalóriára. Folyamatosan mindent lemérek mielőtt megeszem. Kalória bázist használom. Mindent megakarok tenni hogy vissza nyerjem a szülés előtti alakom . :)
2022. júl. 18. 04:46
 4/5 anonim ***** válasza:

2# TUDOD több fajta gyakorlat létezik...

te meg azthiszed csak guggolás, fekvőtámasz létezik?

2022. júl. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
De, az is mozgás, ha emelgeti üresen a kezeit és toporog, mozgás címszó alatt, de szerintem ezek nem elég hatékonyak. De ha csak 20kg a többlet, azzal már normálisabb mozgások is végezhetőek simán.
2022. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!