Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportfogadási guruk validak?

Sportfogadási guruk validak?

Figyelt kérdés

kettő amit nézegettem:

[link]



[link]



2022. júl. 19. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Célszerű befizetni (akár többen összeállni), és 1-2 hónapig tesztelni, statisztikát írni.


Véleményekre nem feltétlenül hallgatnék, mert lehet hogy valaki nem úgy és nem annyi tippet tesz meg, mint ahogy a szolgáltató mondja. Egyébként általában gyengék az ilyenek.

2022. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hellmano ***** válasza:
0%
Nyílván jön nekik 1-1 nagy mix azt azzal promozzák magukat, közben meg feladnak több száz szelvényt és ugye , mindig a nyerőt nyomják mindenki arcába, hogy na ezt figyi nálunk így megy... szerintem ezek teljesen felesleges dolgok, de nyílván rengeteg a hiszékeny ember, akinek van erre plusz pár ezer forintja és azt hiszi, majd jön a nagy nyeremény a tippjeikből. Garanciát nem vállalnak rá, mert 1 sport eseményen bármi történhet. Most ennyi erővel én is adhatnék tippeket, mert nagyon régóta csinálom, de inkább magam szórakoztatása a cél és nem a nyereség vágy. Meg, amelyik meccset kicsit megakarom dobni, hogy izgalmasabb legyen nézni arra fogadok és plusz élvezeti faktor számomra, hogy azon is izgulhatok nyerek e vagy sem. Focit nem nézek, de szoktam rá fogadni amúgy és kb. tudom mire érdemes tenni.
2022. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan jól menne nekik akkor mi értelme lenne pár ezer forintért tippeket árulgatni?

Szimplán csak gennyesre keresnék magukat fogadással.

Semmi értelme nem lenne akkor pluszba cseszekedni egy weboldallal, faceval, instával, marketingel stb stb.

2022. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!