Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a tippmixtippek1x2.hu tippadó oldallal? Hiteles a statisztika? Valóban lehet vele profitálni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy léteznek korrekt szolgáltatók is. Tehát kérem mellőzük az olyan hozzászólásokat, hogy mind lehúzás, meg miért nem rakja meg saját maga a tippjét. Tapasztalatok érdekelnek. Köszönöm

2022. júl. 22. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem ismerem a szolgáltatást, de csak azt tudom mondani amit minden ilyennél.

Nem tudhatod, hogy a véleményező/tesztalany mindent úgy csinált-e ahogy a szolgáltató elvárja. Lehet, hogy 2.0 fölött helyett 2.5 fölöttet tett, lehet lemaradt pár tippről, stb... szóval ha nem tudja itt valaki egyértelműen bebizonyítani hogy rossz/jó, akkor ne adj a véleményére, hanem fizess be, és 1-2 hónapig csak nézd a tippeket amit osztanak.

2022. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
A hiteles te vagy . A te pénzed.
2022. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Melyik statisztikára gondolsz, amikor reklámozod a saját oldalad?
2022. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
A tulajdonos nagyon szépen profitál az előfizetési díjakból, 25 milliós bevétellel tavaly.
2022. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Szerinted hogy máshogy derül ki hogy jó e? Vagy milyen választ lehetne írni? Idióta ne legyél már, normális választ adtam, rá se kerestem a kérdésben szereplő oldalra. Magánéleti frusztrációidat ne itt éld ki.
2022. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Kedves hármas, négyes, ötös és hetes, valószínűleg 12 éves kisfiú. Olvasd el a kérdést, és olvasd el a válaszom. Egyedüliként segítettem a kérdezőnek, te viszont nem tettél hozzá az ég világon semmit, ahogy szerintem semmihez sem itt, csak anonimként (vagy inkább nonameként) büfögöd fel az idiótaságaidat.


Lehet, hogy 25 milliós a bevétel. Ha ennyi, akkor valószínűleg nem kell gyakorikerdeseken reklámoznia az oldalt (persze ez logikus, neked valószínűleg hiány van logikából). Vajon ha költség nélkül (mert a tippadás valszeg költség nélküli) ennyit keres a tulaj, akkor ilyen piti módszereket alkalmazna?


Kérlek mesélj nekem arról, hogy miért gondolod hogy én vagyok a kérdező, és miért a saját oldalamat reklámozom és pont itt. Mondasz valamit, vagy csak a hülyeségeket tudod kipréselni az agyadból?


Nem logikusabb az, hogy egy évek óta sportfogadó, szintén hozzád hasonló anonim (de kevésbé noname, mert nem itt élem ki magam a való életbeli szociális aktivitás hiányát elnyomva) gyk-s vagyok aki azért van itt, hogy másoknak segítsen? (Persze nem úgy mint te.)


Gyerünk, mesélj, miért én vagyok a kérdező, miből gondolod ezt. Feltételezem hogy nem abból, hogy valaki egy szolgáltatást nem küld el egyből az annyába, mer' drága meg mer' lehúz mer péézt kel odaadni.

2022. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Arra a hivatalos statisztikára gondolsz amikor nyers adatokat begépelnek excelbe csak így önmagában? Azok valóban hitelesek igen
2022. aug. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 NTBS ***** válasza:
Nem tudom.
2022. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Melyik csoport statisztikáiról van szó?
2022. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
A legjobb amikor a facebook bejegyzéseket a saját maga által kreált álprofilokkal lájkolja megosztja kommenteli. Meg a nyereményjáték győztesének kihozza a nője kamu profilját. Ne dőlj be neki
2022. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!