Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a tippmixtippek1x2.hu tippadó oldallal? Hiteles a statisztika? Valóban lehet vele profitálni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy léteznek korrekt szolgáltatók is. Tehát kérem mellőzük az olyan hozzászólásokat, hogy mind lehúzás, meg miért nem rakja meg saját maga a tippjét. Tapasztalatok érdekelnek. Köszönöm

2022. júl. 22. 20:46
1 2
 11/15 NTBS ***** válasza:
Szerintem kerüld.
2023. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11: neked kötelező minden kérdéshez 2 szóban semmitmondó választ írni a kiírás után fél évvel?
2023. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fostalicska
2023. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

A Statisztika hiteles? Szerintem igen. Ha megnézed a számokat, nagyjából pont annyi "mérkőzés" szerepel benne, mint amennyit ígér. És ennek a 80x% nyer. Ha ajánl egy 5-ös vagy 6-os szelvényt az azt jelenti, hogy 4-5-t talál el. Így jön ki a 80x%.


Valóban lehet-e profitálni vele? - Valamennyit biztosan, kérdés inkább az megéri-e, illetve biztos ez a legjövedelmezőbb befektetés?

2023. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmitmondó statisztika. 80% feletti találati arány nagyon szép, csak az nem derül ki, hogy milyen szorzókból. Azt ki tudja írni, hogy melyik meccsre volt a tipp, de azt már nem hogy mi is volt az. Más mondjuk a 2.5 gól felett mondjuk 1.6 szorzóval és más hogy lesz rajta gól mondjuk 1.05ért...
2023. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!