Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » TÜSKÉS MASSZÍROZÓ LABDA...

TÜSKÉS MASSZÍROZÓ LABDA mennyire birja a használatot, hamar tönkre megy, vagy strapabiró?

Figyelt kérdés

Üdv , hogy érthető legyen a kérdés én mozgássérült vagyok, kaptam egy ilyen labdát, nyilvánvaló milyen használatra, eddig bejön én nem hittem ebbe, hogy igy megpezsditi a vérgekiringésem,. De azért a kérdés csak ott motoszkál bennem, 1 ilyen labda mennyire birja a strapát, el tudnak kopni a tüskék, tönkre mehet? (nyilván nem szeretnék mondjuk 3 hónap múlva másikat kérni) ha ez számit nyomogatva nem nagyon van a lábammal nehezebben tudom használni, ott ritkán csinálom. (viszont akkor nyomódik).


Kezembe gurigászom , combon stb.


2022. júl. 26. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A teljesen gömb formájú kemény típusú gyakorlatilag az örökkévalóságnak készül. Nyugodtan tedd a talpad alá is akár, bírja.
2022. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1-es ilyen [link] a sárga.


Rendben, köszi, lehet idétlen kérdés de a mai világba lassan az a kb 2000 ft is számit amibe ez kerül. (hiába ajándék volt az árát azért nah megnéztem a netten) Ezért irtam ki, hogy nyúzható e tisztességesen vagy jobb ha vigyázok rá.

2022. júl. 26. 18:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fajta az igen, ezt nyugodtan nyúzd. :) Nekem is van ilyen, bár én a sarokfájdalmamra vettem, a szó legszorosabb értelmében meggyógyított, idén már egyáltalán nem is fájt.
2022. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi, és sokat használod? Tényleg birja? És tényleg segit? éN Súlyos mozgássérült vagyok, lábon bottal a wc-re járok napi párszor Ennyi a mozgás, a többi időt a kocsiba ülve töltöm néha átülök az ágyra. Egyik kezem nem 100% sőt... Másik jó , anyuká pont azért vette mert szerinte ez serkenti a vérkerinngésem, ami az életmófomból ki indulva gondolom elég lassú. Amúgy tényleg érzem, ha valamelyik testrészemen használom "mintha zuhogni kezdene a vérem",
2022. júl. 26. 20:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyértelműen! Használd minél többet, mindig a szívtől legtávolabb kezdve, onnan haladva a szív irányába.
2022. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi ezt nem lehet túl tolni,? Úgy értem, hogy sokat áramlik a vérem egyszerre vagy nem tudom,.,, most kb kétóránként használom pár percig hol itt hol ott, tenyerem lábam satöbbi.
2022. júl. 27. 10:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, túl sokat nem tudod használni. :)
2022. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A nyirokrendszernek is nagyon jót tesz.
2022. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7-8 köszi


8 as miért?

2022. júl. 27. 11:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert elindítja a pangó nyirokfolyadékot, ettől pedig a végtagok ödémássága csökken.
2022. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!