Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire bírják a lovaglócsizm...

Mennyire bírják a lovaglócsizmák az utcai használatot? A linkelt csizmákról tudna mondani valaki véleményt?

Figyelt kérdés

Ezt a csizmát néztem ki, ismeri valaki? Azt írják, hogy folyamatos használat esetén rövidül az élettartama, de én nem csak lovagláshoz használnám, hanem utcára is.

Nem volt még ilyen csizmám soha, és félek ennyi pénzt kiadni érte, ha hamar tönkremegy majd.



[link]


[link]

Ez a másik amit kinéztem, csak ez már sokkal drágább.



2016. jan. 9. 21:16
 1/2 anonim válasza:
Demeter csizma keszitot ajanlom en 46.000ert vettem tole meg kulon az en labamra csinaltatta es ha van baja egybol tud javitani rajta mert o rakta ossze de az enyem csak azert volt ilyen draga mert lakkozott gallert kertem meg fuzo is van benne es disz az orran en ot szivesen tudom ajanlani mert a boltiak nem birjak olyan sokaig mert nem igazi bor az egesz azokon mindig sporolnak valahol.
2016. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lovascsizma elegge atveszi a lovardai szagot, nem ajanlom utcai hasznalatra, hacsak nem szeretned h mindig legyen helyed a buszon. :D
2016. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!