Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magyarországon hogy néz ki a...

Magyarországon hogy néz ki a Brazil Jiu Jitsu oktatás?

Figyelt kérdés

Fel akartam hívni telefonon egy helyi termet, de este 10 óra van és rájöttem, hogy nem kell holnapig várnom, simán lehet, hogy itt is kapok választ.

Két kérdésem lenne első körben, az első, hogy mi az hogy Gi és NoGi?

A másik, pedig hogy elméletben, ha valaki olyan profi és tehetséges, hogy az szó szerint elképzelhetetlen, akkor mennyi idő alatt lehet a leggyorsabban megszerezni a fekete övet?


2022. júl. 26. 21:59
 1/1 Kérlek segíts !!! válasza:

Gondolom azóta kaptál rá választ d lehet vkinek még hasznos lehet:

Gi- a ruha amibe nagyrészt küzdünk, tanulunk, ennek a harcművészetnek a része (könnyebb ha google be beírjátok. olyan mint egy fürdőköpeny nadrággal :) )

NoGi- a lényeg hogy ez olyan legyen amibe az ellenfél nem tud bele kapaszkodni, hisz itt a Gí vel ellentétben szabály ellenes. Általában egy tapadósabb nadrág és egy póló vagy hosszú újju. Kinek mi jön be


a másik kérdésedre a válasz.Nem elég hogy tehetséges vagy. Természetesen mindenhol változó, de láttam olyat valahol, hogy egy bizonyos évnek el kell telnie egy öv fokozatban, hogy újjat kaphass. Illetve ahova én járok, ott elvárják azt is hogy versenyezz. Én egy 10 évet mondanék minimumnak ha reálisan akarjuk nézni még ha hihetetlen tehetséges is lenne az a vki. De kihangsúlyozom mégegyszer, hogy helytől függ

2023. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!