Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valakinek Polar eszköze...

Ha valakinek Polar eszköze van: mi a tapasztalatotok a fitnesz tesztjével? Nekem irreálisan magas érték jött ki, pedig minden adatot jól adtam meg. Nektek mi a tapasztalat, milyen érték jött ki?

Figyelt kérdés

#pulzus #fitness #Polar #fitness test
2022. aug. 19. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy ha az edzéshátteret, vagy már nem emlékszek hogy hívták, átállítod, akkor jelentősen más eredményt mutat. Szóval nem sokat ér VO2 maxot futópados vizsgálaton tudnak neked mérni, amit a Polar kiír, az csak a beállításoktól és a nyugalmi pulzustól függ, ami a legtöbb esetben nem ad közelítőleg sem pontos eredményt.


Nekem is irreálisan magas volt, mikor méregettem, 65 feletti volt, ami a valóságban már közel élsportoló szint lenne. Ráadásul szerinte 2:25 körüli maratont kellett volna tudnom futni, miközben 3:08 az egyéni csúcsom.

2022. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát azt tudom, hogy nem reális, inkább a tapasztalatok érdekelnek, hogy kinél mi. :)

Nekem 52-t mért, holott 10 km-en 1 óra a rekordom, versenyen és félmaratonra készülök, de csak novemberre. :D

2022. aug. 20. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!