Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz milyen táskát használsz?

Futáshoz milyen táskát használsz?

Figyelt kérdés

Nektek milyen táska jött be a legjobban a kocogáshoz?

Azt már látom, hogy a sima hátizsák használhatatlan.

Eddig a dolgok belefértek a pulcsim zsebébe, de itt a nyár:(

Nem szeretnék sok mindent vinni, de pár dolog kell (lakáskulcs, mp3 lejátszó, telefon, bérlet, személyi, fél liter víz) ezek már nem férnek el a zsebemben, még ha a vizet nem is számítjuk:(

Nektek van erre valami jó megoldásotok?

Jelenleg egy olcsó övtáska és a kartáska között gondolkozom...

Nektek mi jött be?


2011. jún. 6. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szimatszatyor
2011. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

övtáska.

Egy nagyobbacskába már belefér akár egy fél liter víz is:)

2011. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TOMAtm ***** válasza:
teszkósszatyor.
2011. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nem táskával oldottam meg, egy darabig azt csináltam, hogy a bal kezembe fogtam egy tolltartót, egy nagyobbacskát, abba beleszórtam a kulcsot és a telót, a jobb kézben ment a víz. mp3-ashoz meg lehet kapni tokot, amit a válladra rögzíthetsz, nekem az jött be.
2011. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kezemben szorongatok egy eredetileg talán mobiltartónak szánt kis műanyag izét. Fél liter vizet meg szintén vihetsz még mellette a kezedben.
2011. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsore azt hittem, hogy valaki masnak is hasonlo problemaja volt, mint nekem :-D Nekem utrakra kellett volna valami jo taska: komolyabb ovtaska es itatos hati kozott vacilaltam, de vegul a hatizsak lett a nyertes, futottam hatival 60km-t, ugy, hogy volt benne 1 liter tea, valamennyi gyumolcs, penztarca, kulcs, sot egy valtas pulcsi is. Nekem nem volt ezzel problemam, sot a tavalyi ultrabalatonon is sokan ugyan olyan taskaval nyomtak, mint ami nekem is volt. :-D Ez megnyugtatott, hogy jol valasztottam.


Ha csak "rovid edzes" akkor csak lakaskulcsot viszek. Frissiteni 20k alatt nem nagyon szoktam, vagy olyan uton megyek, ahol van csap, mp3-at sose hallgatok kozbe, telefon meg minek... a kulcsot szoktam vegig a kezemben fogni, mert az csorog, akarhova teszem.

2011. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!