Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kibírja ez a fitness labda a...

Kibírja ez a fitness labda a súlyomat?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy GymBeam Fitball 85 cm átmerőjű fitness labdát:


[link]


Az oldalon azt írják, 200 kg a maximális terhelhetősége. Megérkezett és felfújtam, de mit ne mondjak, nem tűnik túl masszívnak. Az anyaga vékonynak tűnik. 105 kg vagyok és nem merek ráülni, attól félek hogy kidurran alattam. De állítólag van aki számítógép előtti munkához is használja szék helyett. Van valakinek ilyen labdája? Szerintetek kibírná a súlyomat?



2022. szept. 7. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ez a különbség ha valaki izmos és 105kg meg ha valaki dagadt és 105…

Ti dagik a saját lomha tohonyaságotok miatt mindentől féltek… és ha kidurranna alattad, mi lenne? Nem tudnál felállni mint egy telnősbéka?

Amúgy meg gond nélkül kibírja a súlyodat… az ilyen felszerelések mindig túlbos vannak biztosítva a súlyhatárral… szóval ha 200at ír, valszeg 250et is elbír.

Én 115kg vagyok és gond nélkül pattogok az enyémmel a monitor előtt.

2022. szept. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
125 kilóról fogytam le 105-re. Nem vagyok dagadt. Te viszont egy faszparaszt vagy.
2022. szept. 8. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!