Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi kell itthon ahhoz hogy...

Mi kell itthon ahhoz hogy valaki pom-pom lány edző/oktató legyen?

Figyelt kérdés

Láttam már több nagyvárosban van lehetőség pom-pom edzésekre járni, többen jelezték hogy nálunk is lenne igény rá. Én szertornát és rúdtáncot oktatok, gondoltam ebbe is belekezdenék, mindigis érdekelt. Ezt valahol lehet tanulni az országban? Vagy hogy működik ez? Más oktatók hol tanulhatták ezt?


Előre is köszönöm az információkat!:)



2022. okt. 3. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy legyen valamennyi gyakorlatod pom-pom lányként és valami közelálló sportágban legyen sportoktatói végzettséged. Pl. tánc, akrobatika, hasonló.
2022. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igaz, pom-pom lányként nincs tapasztalatom, de sportoktatói végzettség megvan. 20 éve szertornázom, versenyeztem is néhány évvel ezelőtt is, valamint oktatom is. Emellett már 5. éve rúdsportolok, 3 éve versenyzem, a rúdtánc oktatói papírom is megvan, 1 éve már ezzel is foglalkozom.

Szerintem ez a része adott és megfelelő, de hogy hogyan tovább, arról fogalmam sincs:)

2022. okt. 3. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú nehéz elhinni, hogy van két sportágból edzőid és itt kell megkérdezned, hogy ez, hogy megy. [link]
2022. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!