Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy a p!csába vagyok 3as...

Hogy a p!csába vagyok 3as tesiből barna öves karatésként?

Figyelt kérdés

2022. okt. 8. 00:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
94%
Tesin nem a karate tudásodat fogják figyelni, hanem az aktivitásodat és a feladatok elvégzésében vetett energiádat és teljesítményedet.
2022. okt. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A nagy Levin ***** válasza:
88%
Hiába vagy jó karatéban, ha nem tudsz szintidőre lefutni 60 métert, vagy nem tudsz felmászni a kötélre.
2022. okt. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg a tesi tanárt hogy mit csinálsz rosszul
2022. okt. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Régebben lesz.. ták a gyerek képességeit és ha nem tudott valaki az ugrózsámolyon hátrabukfencezni akkor kapott egy karót.

Ezek szerint nem változott semmi. Ha nem tudsz megfelelni a tesi tanár mániáinak, vagy irigy rád, akár milyen ügyes vagy, sz..r jegyeket kapsz.

2022. okt. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Kezdetben fogalmazz káromkodás nélkül, majd beszéld meg tanároddal.


Jómagam RSG-ztem, ám maximalistaként a sima tornagyakorlatokat is megfelelően teljesítettem élvezve azokat.


Amilyen órákat nem szerettem nem voltam "jó gyerek" és a fókuszba más került sokszor, mint pl. rajz.

Mindig őszintén megmondtam, ha kérdeztek, miért nem figyelek.

Szabadszellemű voltam s vagyok mai napig.

Valaki értékelte őszinteségemet, valaki nem. S mindezt intelligensen, rendes hangnemben rendeztem.

Amikor pedig igaza volt a másik félnek, elismertem, a felháborodását elfogadtam, csak kezeljük helyén az érzelmeket, emberek vagyunk, ők is, mi is.


Ha a másik fél nem illően beszél netán, tartsd a frontot illemben, hangnemben mutatva azt, hogy te meg tudod csinálni azt, amiben ő megbukott.


Nekem csak 1 ilyen tanárom volt szerencsére, a többiekkel meg tudtuk beszélni a dolgokat korrekten popsinyali nélkül. (sose szerettem a puncsoló embereket/diákokat)


Ne feledd: az óra része a magatartás (viselkedéstől a szavad járásáig) , szorgalom is, feladatok teljesítése.


Derítsd ki hol lehet a baki.

2022. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Miért függene össze a 2 dolog?
2022. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
60%
Lehetséges, hogy összekever valaki mással?
2022. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
A tesitanár pikkel a trollokra.
2022. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
50%
A torna óra kicsit összetettebb mint a karate edzés. Lehet, hogy nem jók a Netfit felméréshez kötődő eredményeid.
2022. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Én angolból voltam 3-as amelyik évben letettem a nyelvvizsgát.
2022. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!