Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rizs (barna) főtt tojásfehérjé...

Rizs (barna) főtt tojásfehérjével mennyire jó ötlet diétában reggelire? A zabot nem bírom megenni

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 14:34
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
mehet nyugodtan,barna rizs lassabban szívódik mint a fehér tehát jó választás a tojás fehérjével sincs gond.
2013. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb ha nem zab + protein.
2013. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha te ezt nap, mint nap legyűröd..Hát, nemtudom. Én egyszer próbáltam valami hasonlót, de az valami borzasztó volt :D
2013. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Viszont a rizs fehérjével finom tud lenni!:D
2013. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én szeretem a barna rizst :) Már 1 éve ezt eszem napi kétszer húshoz, nem unom, viszont ugyanennyi idő alatt undort kaptam a zabtól, én azt nem bírom megenni :S Lehet kis kihagyás után megint meg tudom enni, de most nem megy, még egy adag rizs viszont nem jelentene gondot

És köszönöm a válaszokat! :)

2013. ápr. 1. 17:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem a barnarizzsel van bajom, meg a hússal. Hanem a rizzsel és tojásfehérjével.
2013. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
miért?
2013. ápr. 1. 20:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egyszerűen nem ízlik. Valahogy nem fér meg egymás mellett a kettő, de ez csak az én véleményem. Tehát, ha neked ízlik, és minden reggel letolod, hajrá. Tápanyagban megfelelő.
2013. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jaaaa, már csodálkoztam, hogy nem izlésbeli dolog miatt:)
2013. ápr. 1. 21:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Bőven sz.arabb, mintha zöldséget ennél tojáshoz, ráadásul szívni fogsz azzal, hogy tojás FEHÉRJÉVEL eszed ezért a sárgájában lévő zsírt nem eszed meg, ezzel nehezítve az emésztésedet, de hát mégsem halsz éhen tehát már ez is valami!
2013. ápr. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!