Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy a p!csába vagyok 3as...

Hogy a p!csába vagyok 3as tesiből barna öves karatésként?

Figyelt kérdés

2022. okt. 8. 00:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

5. Ez részben hülyeség. Engem a tesitanár meg akart buktatni, pedig sosem volt egy rossz szavam se, mindig engedelmes, a tanárokat tisztelő, csendes gyerek voltam. Utólag kicsit bánom így jó 20 évvel érettségi után, hogy néha nem mondtam meg a véleményemet a tanároknak, mert látom mai fejjel, mennyire igazam lett volna. A tanárok a legrosszabb népség, mondom ezt úgy, hogy nekem is lett tanári végzettségem is, és 1-2 évet dolgoztam is tanárként és láttam ott is, hogyan beszélnek a gyerekekkel. Kivétel természetesen mindig van, akik nagyon jó fejek és megszerettetik a tantárgyukat, és nem az a céljuk, hogy bemagoltassák és számonkérjék a fél lexikont.

Amúgy én meg két kézzel le tudtam játszani egy Mozart-darabot, és négyes voltam énekből.

2022. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk mindenki 5ösvolt automatikusan aki minden nap hajlandó volt focizni, én aki gyűlölöm a focit, automatikusan 3as voltam, az is csak azért nem 2es, mert egyszer beszólt a tanár, hogy ilyen kis b”zi mint én(azért vagyok b”zi a szemében mert nem szeretem a focit), még kötélre se tudnék mászni… erre szó nélkül felálltam, felmásztam a hülye kötelére és felültem az acél rúdra amitöl lóg a kötél, felnyújzózkodtam és kiszedtem a mennyezeti burkolatba 20éve beszorult focilabdát és hozzávágtam a lent nekem könyörgő tanárnak, hogy csak menjek le :D

Azután minden osztályzásnál automatikusan beírt egy 5öst meg egy 1est órai munkáért… mivel órán a fiúknak focizni kellett, én meg mindig a csajokkal tollasoztam meg röplabdáztam.

2022. nov. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!