Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a titka Szabó Nóri (hosszút...

Mi a titka Szabó Nóri (hosszútávfutó) sikerének? Nagyon későn kezdte, aki ilyenkor kezdi, annak a 4 órás maraton is hatalmas nagy szó, ő meg 2 és fél óra alatt futja! Biológiailag hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 18:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként megjegyzem még az életkorral kapcsolatban, hogy az utóbbi időben ahol kisebb, néhany száz fős, hobbi mezőnyű vidéki utcai futóversenyen voltam, jellemzően 40 felett van külön kategória, és mindig abszolútban volt top 3-ban 40 feletti. Legutóbb Sopronban az MVM Félmaratonon futottam, az abszolút győztes egy 40+ versenyző volt, de egyébként a női győztes 38 éves, igaz ő hazai mezőnyben élvonalbeli triatlonos. És ez félmaraton, mert maratonban relatív még jobbak a 35-40 felettiek, hiszen az életkorral a hosszabb távokra tolódik el a teljesítmény.
2022. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 NTBS ***** válasza:
Szorgalmas.
2022. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Eddig mindenkitől és mindenhol azt hallottam, hogy a regeneráció jelentősen romlik 30 körül.


Mondjuk nekem mindigis rossz volt.

2022. nov. 1. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!