Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb sport annak...

Melyik a legjobb sport annak aki fogyni akar?

Figyelt kérdés
Szeretnék 15, inkább 20 kilotol megszabadulni nem azért mert ennyit kellene, azért mert én annyi kilosan lennék boldog! Melyik a legjobb sport ennek eléréseéhez?
2008. dec. 25. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kajakozás. Nekünk annak idején a segédedző személyenként egy tenyérnyi tábla szalonnát adott (mindenkinek amekkora volt a tenyere) edzőtáborban, hogy tartsuk a súlyunkat. És nem híztunk meg tőle! Ha ugyanazzal az edzéssel nem viszed be azt a plusz2-3000 kalóriát, azt valahonnan csak kell fedezze a szervezet.

Ez volt a legjobb ami eszembe jutott.

2008. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! De azért ezt nem próbálom ki:D
2008. dec. 25. 17:32
 3/12 anonim válasza:

Futás, kerékpározás.

Én erre szavazok... Nekem ez vált be.

De igazából az a lényeg, hogy a sportolás közben több kalóriát égess el mint amennyit beviszel a szervezetedbe. Szerintem ez lehet bármilyen kardio edzés.

2008. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem a karom is hájas meg mindenhonnan kellene fogynom:S oda is megfelelő?
2008. dec. 25. 19:40
 5/12 anonim válasza:
Csináld úgy, hogy kardio edzéssel égeted a kalóriát. Ettől lesz vékonyabb... :-) Aztán valamilyen alakformálóval feszesítesz. Attól szépen símul majd a bőröd is.
2008. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a kardio edzés mi?:)
2008. dec. 25. 19:54
 7/12 anonim válasza:

Helló!

Személyes tapasztalat alapján állíthatom hogy a fogyáshoz rendkívül fontos az hogy megfelelően táplálkozz. /Persze ha megteheted--anyagi vonzat/ Ha tényleg egészséges akarsz lenni és úgy fogyni akkor ajánlom neked a küzdősportok egyikét. Pl: Thai-box, vagy Kick box.

Ez hasznos is önvédelem szempontjából, valamint átmozgatja minden porcikádat. nekem bejött...

2008. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A kardio edzés az olyan ahol emelkedik a pulzusszám, a megfelelőt elérve pedig szinten kell tartani. 115-130 között zsírégető ez felett már inkább izmot "építesz".
2008. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elsodlegesen a taplalkozason all vagy bukik a dolog.

A futas nem jo a terdednek szoval en a napi 40-60 perc szobakerekpart ajanlanam, es kijavitanam az elottem szolot: "115-130 között zsírégető ez felett már inkább izmot "építesz"." 115-130 kozott optimalis, efelett pedig izmot BONT!

2008. dec. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És milyen táplákozás? Hogyan kell táplálkozni h fogyjak?
2008. dec. 27. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!