Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szobabiciklivel lehet has...

Szobabiciklivel lehet has környékéről fogyni? Tudom, hogy legjobb a láb és a fenék formálására, csak kiváncsi vagyok, hogy lehetséges e vagy kell e külön gyakoraltokat végeznem mellette.

Figyelt kérdés
Csak 7-8 kg feleslegem van, ami szinte nem is látszok..vagyis csak akkor ha nincs rajtam ruha :))
2010. dec. 7. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy honnan fogsz fogyni, nem te döntöd el, és még csak befolyásolni sem tudod, mivel helyi zsírégetés nincs. Amúgy ha rendszeresen, rendes edzéseket csinálsz, és betartod a diétát, akkor persze.
2010. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Adnál tanácsot, hogy milyen a rendes edzés és milyen diétát csináljak?
2010. dec. 7. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát az ilyen 90 napos, meg keményítős, stb. fasságokat felejtsd el. A lényeg, hogy rendszeresen étkezz, keveset, kevés szénhidrátot egyél ( ki tudod számolni a testsúlyodhoz, aktivitásodhoz illőt), egyél rendesen fehérjét, és a zsírfogyasztást is vedd vissza. Valamennyi kell, nem kell teljesen száműzni. Zöldség mehet, gyümölcsöt, főleg édesebbet (banán pl.) ésszel.

Az alapelv annyi: több kalóriát égess, mint amennyit beviszel.

Az edzés meg legyen fárasztó, aerob, vagy intervallumos edzés. Rengeteg cikk van mindkettőről, kezdőknek általában az aerobot ajánlják.

Itt van egy összehasonlítás: [link]


Az aerob edzésre keress rá a neten, röviden annyit róla, hogy egy olyan hosszútávú mozgás (min. fél óra), amely során nem lép fel légszomj (mert akkor az már nem aerob, hanem anaerob), és elég intenzív.

2010. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ!
2010. dec. 7. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!