Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki mondana egy weboldalt...

Valaki mondana egy weboldalt ahol a testépítéshez találok ilyen kalkulátor féleségeket? (Bővebben lennt. ) Van e-könyvem amit most is olvasgatok.

Figyelt kérdés

Na, hol is kezdjem...Ja igen!. :)


Életem során még nagyon fiatalon egy nyeszlett gyerek voltam...És nehezen is híztam... :)


A gondok ott kezdődtek, hogy nem láttam értelmét régebben a test edzésnek/az életemnek...+Sokat tespedtem otthon...(sok számítógép,tv...) Nem volt életem...(Rossz tapasztalatok a nagy "barátokkal" kapcsolatban...stb.)


11 évesen kaptam meg az első szgépet. Szóval perfekt vagyok a gépek világában különösen a szoftverek terén...:) (Ez a pozitívum)


Negatív hatás: A gyomromnál, a combomnál és a p*csámon elhíztam kissé...(Nem annyira azért...)


És most 18 vagyok és rájöttem, hogy ideje lenne megkezdenem a testem helyre rakását...A jelenlegi súlyom 90kg...És ha itt is lehetne akkor valaki írjon nekem tippeket, hogy miből mennyit csináljak? :)


Pl.: Hasfal: napi 100 felülés...Mittom én 2-3 hét után 150,200...stb...


A célom egy kigyúrt vadb*rommá való alakulás. :)


2010. okt. 2. 02:24
 1/3 anonim ***** válasza:
vegyél egy szobabringát, azt tekerd miközben gépezel
2010. okt. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tessék, ittvannak edzéstervek , meg hasonló valamik amik kellhetnek neked.


[link]

2010. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. :)
2010. okt. 2. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!