Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tornászlányok mennyire erősek?

A tornászlányok mennyire erősek?

Figyelt kérdés
Néztem egy-két tornászt, hát valami brutális combjuk van. Van valakinek velük valami tapasztalata?

2022. dec. 30. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Milyen mértékegységben kéne most neked erre a kérdésre válaszolni? Továbbá a "tornászlányok" egy olyan kategória, melynek minden tagja ugyanolyan erős, súlytól, magasságtól, kortól, tapasztalattól függetlenül?
2022. dec. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A versenyzők felnőtt nőkre gondoltam
2022. dec. 30. 00:06
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Alapesetben egy lusta pofon tölük = - 3 fog!
2022. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

"versenyzők felnőtt nőkre gondoltam"

Ez egy konkrét homogén kategória?

2022. dec. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Inkább hajlékonyak, izmosak, szikárak. De lehet le se tudnának futni pl. 10k értékelhetően. Meg nem súlyemelők sem. Emberek jól össze tudják keverni a sport révén keletkező képességeket. Ez elképesztő. Ugyanez fordítva is igaz!
2022. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
33%
Szerintem nagyon.
2022. dec. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Annyira azért nem lehet bonyolult a kérdés. A kérdező nyilván a ritmikus gimnasztikás lányokra gondolt, nem a toronyugrókra. Aki ért a témához, csak tud már válaszolni, hogy egy ilyen sportot űző nő mennyire lehet erősebb egy átlagos nőnél. Látszik, gondolkodni nem tudó, ill. sporthoz nem értő válaszolók járnak ide, a vicceskedők megint előkerültek. A válaszra én is kíváncsi lettem volna, ezek szerint máshol kell utánanézni, nem ilyen szedettvedett mondvacsinált buta oldalon, mint a gyakorikérdések, ahol több a viccelődő, kötözködő, bohóckodó, mint a normális válaszoló.
2022. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jó erősek lehetnek.

Körülbelül egy zöld anakondához tudnám hasonlítani szorítóerejüket.

Megközelítőleg, legalábbis. Eléggé kellemetlen tud lenni ugyanis, mikor a spórolt pénzedből (melyet több éves, gondos tervezés által tudtál eltenni) nagy nehezen eljutsz egy amazonasi túrára...és éjszaka arra ébredsz hogy a lábszáradat kis híján szanaszét szorítja, tépi, szakítja valami brutális erő mely egyre inkább kisugárzik felfelé...szóval nem kérnék a tornászcsajok szorító combjaiból, elég volt egy életre egy zöld anakonda is!

2022. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Mégis milyen tapasztalatunknak kellene lennie a tornászlányok combjával kapcsolatban? Semmi értelme ennek az egésznek.

Egyébként nem unod még ezeket a fétises kérdéseket?


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..

2022. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Fétises kis F.

Hányunk tőled. Takarodj.

2022. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!