Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó személyi edzőt keresek,...

Jó személyi edzőt keresek, létezik még megfizethető?

Figyelt kérdés

Alapvetően 2 éve eddzem, és nem tudok fejlődni, elveszett a motiváció.

Most a kémián is gondolkodom, hogy összedobjak egy jó, szálkásabb formát. Ismer valaki nagy nevet a testépítő szakmában, aki megbízható és tud segíteni ezen az úton? 23/F



2023. jan. 3. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Tegyük fel hogy komoly a kérdés. Ha két év után teljesítményfokozót akarsz akkor idióta vagy. Tudnod kéne még fejlődni pár évig, akkor is ha szuper edzésterved volt. Semmit nem írtál az edzésedről. Itt van pár tipp pl., hogy hogyan kéne edzeni: https://www.youtube.com/playlist?list=PLyqKj7LwU2RukxJbBHi9B..

programozod az edzésed? Hullámoztatod az intenzitást, volument? Pihensz eleget? Előbb gondolkodj el szerintem, hogy mit is csinálsz a teremben, mitől várod a fejlődést.

2023. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a playlistet.;)
2023. jan. 3. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:
5%

"Magyarul szeretnél illegális drogokat használni, és abban kéred a segítségünket, hogy ajánljuk valakit, aki tud segíteni beszerezni és adagolni a cuccot. Ezt a moderátorok nem fogják díjazni."


De jó, hogy te belelátsz a kérdező fejébe. Szerintem nem írta hogy illegális szereket használna. Nyilván vannak legális tápkiegek, amikkel lehet eredményt elérni, és ha van olyan edző, aki ebben tud neki segíteni, akkor miért ne tenné?

2023. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na basszus, mire beírtam, eltűnt a válasz, amire reagáltam.
2023. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"Most a kémián is gondolkodom"

Ez neked a legális tápkiegészítők kategóriája? 😂

2023. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézőpont kérdése. Én jóhiszemű vagyok, így szerintem nem illegális szereket akar a kérdező szedni.
2023. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!