Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budapesten milyen megfizethető...

Budapesten milyen megfizethető, de mégis jó edzőtermeket tudtok. Ha teljesen kezdő vagyok, érdemes személyi edzőt fogadni?

Figyelt kérdés
Havi 10 12 ezret tudnék ráfordítani

2015. okt. 26. 08:45
 1/3 anonim válasza:

1. Ennyiből nem jön ki a terem és a személyi edző együtt.

2. Profi,jól felszerelt termet válasz,ahol sok a gép és az edző.

3. Linkelnék,de a GYIK nem engedi. :(

2015. okt. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok rossz személyi edző van, és nem tudnád mik a viszonyítási szempontok. Nézzél sok videót youtubeon a megfelelő végrehajtásról. https://www.youtube.com/user/JDCav24/videos Most ez jut eszembe, majd valaki segít.

Csinálj átmozgató teljes test edzéstervet kétnaponta alapgyakorlatokkal.

2015. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rn a jump fitnessbe jàrok , az örs vezér tèren van.

diàkkènt egy fèl èves korlàtlan bèrlet 46 ezer. Ez havu szinten 7600. Nem a leg elitebb terem, de n mindig le tudok edzeni, elèg jól felszerelt. Van pàr edző is, bàr nem mind jó.....azt hiszem olyan 2500 körül van egy óra személyi edzőnèl. De én is azt javaslom hogy nzz videókat, olvass soakt, esetleg menj el olyan ismerősöddel aki régebb óta csinàlja s megbízható. én is így kezdtem , nem volt pènzem edzőre soha

2015. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!