Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Első alkalommmal konditeremben...

Első alkalommmal konditeremben hogyan kezdjem el a gyúrást?

Figyelt kérdés

Jövő héttől fogok elkezdeni kondiba járni. Milyen gyakorlatokat csináljak, mivel kezdjek, mit érdemes csinálni?

Ja, és kb. 1-1,5 órás időtartamra gondoljatok, hetente kétszer.

(Nem szeretnék testépítő lenni, szóval ne ilyen full edzéstervekket, meg diétákat, meg tömegnövelőket ajánljatok!)


2010. okt. 2. 18:45
 1/5 Böse ***** válasza:

Miért ez az első mondata minden kezdőnek, hogy nem akarok testépítő lenni, meg nem akarok nagy izmokat. Akkor mi a halálnak mész le?

Egyébként az edzésterv egy olyan dolog, ami személyre szabott, mindenkinek más jön be, ezt ki kell tapasztalni. Kutakodj a neten, és állítsd össze magadnak.

Ja és heti 2 alkalom az semmi.

2010. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A teremedzőt azért keresd meg és kérj tőle tanácsot, ill. hogy mutassa meg az alap-gyakorlatokat.

Youtube -on vannak edzővideók, de ne a profikat próbáld utánozni, mert ők nem szabályosan csinálják, kezdőknek az nem való.

Ha konditerembe jársz, akkor testépítessz....gondolom inkább úgy értetted, hogy nem akarsz testépítő versenyző lenni.

2010. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az elején elég a heti 2 alkalom és csak kis sullyal csináld bárki bármit mond, és sajnos szétbasztam a térdemet mert nagy sullyal csináltam egyből:S
2010. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első: Azért megyek le, mert muszáj. Egyetemi tesifélévet teljesítem ilyen formában.

A heti 2 alkalom pedig bőven elég nekem.

3., 4. köszi!

2010. okt. 3. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!