Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Billiárd kocsmába vihetem a...

Billiárd kocsmába vihetem a saját dákómat?

Figyelt kérdés

A Budapesten található egyik pool/csocsó/darts helyről lenne szó. Szerettem volna 1 év amatőr játszogatás után kikűszöbölni azt, hogy mindig más felé görbült dákóval játszom.

Megengedik, hogy bevigyek sajátot? Vagy ki fognak nézni a helyről?

Arra gondoltam előtte felhívom őket vagy elmegyek és megkérdezem.



2023. jan. 8. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Viheted, senkit nem fog érdekelni, zavarni.
2023. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd előre vigyél tokot hozzá .
2023. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Viheted, persze. Ha kifejezetten biliárdos/dartsos/csocsós hely, nem pedig egy sima helyi kocsma, akkor nemhogy kinéznek, még lehet imponáló is lesz a többi játékosnak, hogy "itt egy profi". De azt hiszem, ez nem kell, hogy érdekeljen. Igazából a tulajnak sem szükséges szólnod, de ha úgy tartod jónak, nyugodtan hívd fel őket, nem fognak elzavarni. Jó játékot! :)
2023. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gravirozd bele a keresztneved,h bizonyitsa,h azt nem loptad toluk. Semmi mas nem ved meg attol,h radbizonyitjak,h onnan loptad!!Bemenetkor mutasd meg nekik,h ezt otthonrol hoztad. A sajatod!!!
2023. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken vagyok, itt a jobb biliárdos helyeken abszolút nincs ezzel probléma, sokan saját golyókészletet is visznek, hogy ne a lepattogott, agyonhasználttal kelljen játszani...

Ha nem vagy ismerős a helyen, akkor bemenetelkor jelezd, mutasd meg a felszerelésed, hogy ne legyen probléma belőle, de ennyi.

2023. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!