Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik saját testsúlyos...

Melyik saját testsúlyos gyakorlatokat ajánjátok?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, amit két naponta végeznék el, fél órában, és a teljes testet átmozgatja.

A célom, hogy egy kicsit sportosabb kinézetű és fittebb legyek, eddig gyakorlatilag nem volt semmiféle mozgás az életem része már jó ideje, viszont nem vagyok elhízott, a testsúlyom normál, illetve kicsit vékony vagyok.


Ezeket találtam:


[link]


[link]


Nem kell sok gyakorlat, a lényeg hogy a teljes testet átmozgassa és ne legyenek nehéz gyakorlatot. Melyiket javasoljátok?


Köszönöm.


2022. aug. 31. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Fél órában koncentrálj az összetett gyakorlatokra: fekvőtámaszok, hasizom (hasprés, felülés, esetleg plankek a mélyebb törzsizmokra), guggolások, húzódzkodások.

Kondiparkban alacsony rúdon tudsz saját súlyos evezést is végezni.


Később, ha megerősödtél, lehet mindent variálni. A fekvőknek ezer változatuk van, lábra meg mehet a bolgár guggolás, pisztoly guggolás. Egy jó gumikötéllel szinte mindent tudsz nehezíteni is.


Súlyzók nélkül nehéz lesz bicepszezni vagy vádlizni, de nyilván az ilyen edzésnek nem is az a célja, hogy havonta méregesd magad a centivel.

2022. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2022. aug. 31. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!