Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzéshez valamilyen fehérjepor...

Dominik0627 kérdése:

Edzéshez valamilyen fehérjepor szedhető bélbetegséggel?

Figyelt kérdés
Nem igazán van konditerem, így itthon csinálom, fekvőnek továbbfájtája stbstb, egy appal na de mindegy is.. Lenne itthon fehérjepor, csak ugye nem udjuk hogy egyáltalán jóe nekem.. Bélgyulladásom van, collagénes colitis, 3 éve kezelnelek vele és most kezdem majd elhagyni, és emiatt érdekelne, hogy valakinek van tapasztalata, vagy aki jártas ebben, ő mit tud erről? Hogy mit kellene innom hozzá? Aki hasonló cipőben jár, ő mit iszik/eszik tápkiegnek? Bármilyen tanácsot elfogadok, Lehetőleg a beles rész miatt olyan írjon aki tényleg tapasztalt benne vagy ért hozzá..

#edzés #fehérje #bélgyulladás #fehérjepor #táplálkozáskiegészítő
2023. jan. 11. 02:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Írogat ide kb 20 ember rendszeresen, abból egyik se orvos ezért nem tudunk segíteni. Ugyanakkor ezerszer el lett mondva, hogy nem fehérjepor kell hanem egy normális étrend. Én egész héten a konditeremben vagyok mégse iszok ilyeneket, nem ettől leszel izmos.
2023. jan. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Orvost kérdez ne valami no name internet alakot.
2023. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17%
Már az is megkérdőjelezhető, hogy az otthoni maszatoláshoz szükség van-e porra.
2023. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!