Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérjeport vegyek...

Milyen fehérjeport vegyek tömegeléshez?

Figyelt kérdés
Elszeretnék kezdeni tömegelni viszont itthon akarom bekeverni a tömegelő shaket szóval nem tömegelő port akarok venni hanem fehérjeport csak nem tudom milyen lenne jó… nem szeretnék túl drágát…

2022. jún. 1. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, mindegyik forgalmazó ugyanabból a két-három gyárból szerzi be a tejsavót. Mindegyik forgalmazó terméke jóformán ugyanaz, csak máshogy ízesíti, más címkét rak rá, más áron adja el. Persze ha nem tejsavót akarsz venni, akkor ott a marha protein, vagy a növényi fehérje, de valójában itt sincs lényegi különbség cég és cég között.

Ha tömegelni akarsz (bár naturál hobbigyúrósként ez a fogalom nem értelmezhető, maximum csak hízókúraként), akkor ugye tisztában vagy vele, hogy hiába nyomatod ezeket a löttyöket, ha nem vagy kalóriatöbbletben, akkor nem leszel nagyobb? Ezt vágod, igaz? Számolod a kalóriákat?

2022. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi köze a tömegnövelésnek a fehérjeporhoz?
2022. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom fehérje turmix alapú tömegnövelő italt akar otthon csinálni. Olyan löttyöt, aminek fehérje por az alapja. De egyébként a kérdés jogos, a tömegnövelésnek nem a fehérjéhez, hanem a kalóriatöbblethez van köze, ami ha nincs meg, akkor hiába bármilyen ital, nem lesz tömegelés.
2022. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont ezért kérdeztem, igen.


No mondjuk a tömegelésnek sincs igazán létjogosultsága. A napi + 200-400 kalóriához azért nem muszáj házi koktélokat kevergetni.

A fehérjeporon meg pont a kalóriatöbblet nem fog múlni.


A kérdésből ítélve alapvető ismereti hiányok állnak fent inkább

2022. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
38%

Én úgy csináltam, hogy vettem akcióban tömegnovelot a bladesport oldalon.

De előtte mindig az akcióban lévő (gyártótol függetlenül) fehérjét vettem aminek a legmagasabb a fehérje tartalma és nem növényi.

Azt kevertem össze zabpehely liszttel turmixba.

Reggelire meg ettem a finom szemű zabpelyhet+ fehérjepor+gyümölcsök.

Vettem egy megadailyone vitamint és egy kilós creatint.

Ezekkel el voltam bőven.

2022. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!