Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha most elkezdenék keményen...

Ha most elkezdenék keményen Dartsozni, lenne esélyem a Vb-re?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, soha életemben nem néztem Dartsot, most megnéztem a Vb-t és nagyon megtetszett. Arra gondoltam, hogy napi 4-5 óra gyakorlás mellett 40 éves koromra szerintem feltudnám hozni magam profi szintre. Azt még tudni kell, hogy elég ügyes vagyok ezekben, soha nem okozott gondot semmilyen sport, könnyedén megy bármi.

Jó, oké, láttam, vannak fiatalok, de azért bőven voltak 40+ emberek, simán elférek ott.

Mit gondoltok, van esélyem?



2023. jan. 17. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Korosztályban simán beleférsz, ez a dartsnál nem gond. Nagyobb baj, hogy itthon még nem volt számottevő játékos. De hátha pont te leszel az. Mondjuk én másba fektetnék napi 4-5 órát a következő 10 évben.
2023. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Reálisan nézve nagyon kevés, de persze van esély. Vannak profi játékosok akik ilyen életkorban kezdték. A darts igazából korfüggetlen. De azért kell hozzá a tehetség is. Én tudom magamról hogy soha nem tudnék ilyen szintre eljutni akármennyi gyakorlással.


A másik kérdés meg a finanszírozás, itthonról ez nem olyan könnyű. Csak otthoni gyakorlással nem fogsz eleget fejlődni, versenyekre kell járni. És ha elérsz odáig hogy mondjuk magyar szinten jegyzett játékos vagy, akkor ez külföldi versenyeket is fog jelenteni. Anyagilag akkor leszel kb egyenesben, ha stabil PDC játékos leszel, addig nettó veszteség, tehát bele kell fektetni.


Én azt mondanám hogy kezdj el játszani, vegyél felszerelést, végül is nem egy nagy befektetés, és nézd meg hogy megy. Ha nem is jutsz el profi szintre, hobbinak nagyon jó.

2023. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van esély. Ha a profi szint nem jönne össze akkor is megteheted, hogy darts klubokban, kisebb versenyeken megméretteted magad.
jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!