Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha elkezdenék táncra járni...

Ha elkezdenék táncra járni akkor minden fellépésnél kell vegyek ruhát?

Figyelt kérdés
Modern tánc.( mert ha jol tudom mindig masba tancolnak, egysegesen valasztanak uj ruhat)

2022. ápr. 8. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:

először juss el olyan szintre hogy velük mész fellépni...

ezt amúgy nem tudom honnan szeded, nem nagyon tudok olyan iskolát, ahol minden versenyre mondjuk új koreót vinnének... erre senkinek nincs kapacitása. de jó, legyen mondjuk három-négy darab, amit felváltva adnak elő, hogy ne legyen unalmas a helyi művházban, akkor az három négy ruha valóban.

ha nem mindegy az anyagiak miatt, azt jelezd beiratkozás előtt, és majd megmondják, hogy varratnak, vesznek, vagy öröklik az előző csoporttól...

2022. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ahová én járok ott úgy van, hogy minden évben új koreókkal megyünk, új fellépőruhákban. Néhány tánchoz varrat nekünk az edzőnk, néhányhoz csak meg van adva h legyen pl. fekete fehér bő és ezekben megyünk fellépni/gálára
2022. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!