Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izmosodni szeretnék, sulytarta...

Izmosodni szeretnék, sulytartassal, edzek itthon sulyokkal, be tartom a kajat, több a szénhidrát is, mostmar. Nagyobb, izmos, formas combot, popsit akarok, de eszre vettem hogy csak össze megy, kisebb lesz. Mit rontok el ? Fogyok le.

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 07:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fogyassz több fehérjében gazdag ételt. Legyél kalória pluszban.
2023. jan. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
A szénhidrátnak mi köze bármihez is? Szintentartó kalóriabevitel, kielégítő fehérjebevitel (kb. 1,5 g/tskg), továbbá progresszív erőedzés. Utóbbira otthon nem valószínű, hogy van lehetőséged, úgyhogy a kérdésed alapján eredményes izmosodásra annyira nem kell számítani (a tudásoddal is vannak problémák).
2023. jan. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Otthoni kis tornázgatással semmit nem fogsz izmosodni. Én lábtolón kitolok 170 kg-t meg combfeszítőn 80-at, plusz guggolok 40 kg-val, na úgy már lehet combosodni.
2023. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Úgy kezdődik a kérdésed, hogy : Izomtömeget akarsz felszedni, plusz súlyt, méghozzá, hogy úgy, hogy nem szedsz fel plusz súlyt, tehát súlytartással.

Jelenleg csak leégeted az izomzatot.

2023. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Van itthon sulyom, rud. + tarcsak 50 kg. Kettlebell bocsi ha nem jol írom. Szóval van azert majdnem mindenem... ami jo guggolashoz, kitoreshez.. de valamit nagyon el rontok.

Csajok adjatok mar valami jo ötletet ami nektek be vallt. :)

2023. jan. 23. 12:22
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen nincs hozza tudasom, csak amit a neten talalok, olvasok. Tornazgatok ne hizzak el, de mar uncsi igy :D
2023. jan. 23. 12:23
 7/13 anonim ***** válasza:
A guggolás, kitörés önmagában kevés. Kell lábtolózni, combfeszítőzni/hajlítózni, vádlizni, csigán bokasúllyal hátrafele húzni a súlyt (popsigyakorlat). Nagyon keményen kell edzeni a formásodáshoz, és követni az étrendet is, szerintem otthoni feltételekkel nem lehet, csak ha van egy komplett edzőtermed.
2023. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
50 kilóval alsótestet hatékonyan, progresszíven edzeni még kezdő lányként is esélytelen.
2023. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem azt irtam hogx ennyivel edzek, hanem ennyim van itthon. 18-kgs kettlebellel guggolok, es csinálok kitörést, elore, hatra stb. Ahogy tudom varialni.
2023. jan. 23. 13:37
 10/13 anonim ***** válasza:

"18-kgs kettlebellel guggolok, es csinálok kitörést, elore, hatra stb. Ahogy tudom varialni"

Hát ez így lószar, pláne hosszútávon. Sajnálom!

2023. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!