Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik márka vált be nektek...

Melyik márka vált be nektek jobban (Scitec v. BioTech)?

Figyelt kérdés
BioTech egyes cuccai jóval olcsóbbak a Scitec-nél... Vajon olcsó húsnak híg a leve?
2010. okt. 3. 20:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Egész jó kis stack-nek tűnik innen távolról még 1 kis maltot dobnék mellé de az én vagyok.Am mit melózol?Egyik haver valami főkidobóatyaúristenf*szomtudja mi volt és ő melózott ilyen riasztásos témában.Ha valami cink volt azonnal tiplizett ha szart, dugott tök8:D
2010. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 clint ***** válasza:

jah most én is ezt csinálom.

megnyomják a piros gombot és ugrás. Szerencsére jól fizet, csak éppen 48 órát figyelni kell.

A stackbe a malto is benne lesz, de azt megveszem valahonnan, logikus, hogy ch nélkül nem sokat ér. Egyébként ez egy amolyan saját természetes tesztónövelő kúra lenne.(szteroid utánra)

A fenuból dupla adagot akarok bevinni. A man powert meg neked is ajánlom majd, mert a novedex leviszi a libidót keményen.

2010. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Hát a libidót eddig nem vitte le(gondolom még van ösztro) de kicsit jobban szőrösödik a pofám:D

Holnap állok át 1 kicsit keményebb étrendre a stano miatt majd kiderül mit hoznak

Ha viszont lemegy majd a libidó megnézem.Bár én első körben 1 sima tribulusra gondoltam vagy tribulus alapú komplexebb cuccra(pl brutal anadrol)

De minnyá utánasasolok a cuccosnak

2010. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 clint ***** válasza:
én azthittem a novedexet kúra utáni helyrepofozásra használod. Olyankor nyomja le a libidót.
2010. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

ááá úgy volt de ez hosszú 1 kicsit.A lényeg hogy danabolt terveztem de nincs $ levezetni így kihagyós.Inkább gondoltam veszek stanot és ha jó akkor majd később veszek mást is de akkor hirtelen nem volt stano.Akkor elkezdtem a novedexet és akkor jött a másik forrástól a stano(amit privátban is említettem)


Am magában szedve is írtak arról hogy elnyomja valamennyire a libidót.De amíg nem tapasztalom addig ezt nem veszem készpénznek.Majd elválik.

Most várom a laboromat+b12 mega dózisban+új étrend és ha minden megvan akkor had szóljon:D

2010. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Am ezt a kúrát csak azért tolom mert kíváncsi vagyok a forrásra(akár ki is az ebben a játékban nincs bizalom)


Utána valami keményebb (legális) stack-et fogok sztem tervezni én is.Bár én a tribulust a hajamra kenhetem.De valami novedex szintű(vagy novedexre) fokozó köré próbálom építeni


De valami olyasmi a tervem így hirtelen hogy

2-3 doboz novedex(majd kiszámolom pontosan mi mennyi hány)


kb a 4. héttől valami komplexebb tribulus


1-2 doboz Whey fusion


1 doboz Power protein


b12 amennyi a csövön kifér vagy 1 komplexebb vitamin pak(multi pro)


Biotech 100%mono


1 csipetnyi Glutamin(ez még a $ függvénye lesz)


malto



Ui.:nemtom hogy offnak fogjátok e fel vagy nem a mi kis csevegésünket de sztem a témába vág és hasznos is lehet

2010. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Aquir ***** válasza:
Igazából mindegy melyiket szeded, a scitecnek nagyobb a reklámja, de nem jobb! én mindkettőt 1 évig szedtem és fejlődtem mindkettőtől, de ezek még mindig csak a középkategóriás tápkiegek. ha a legjobbakat akarod, akkor írok párat. Universal nutrition, ultimate nutrition, bsn, muscletech, gaspari nutrition, weider.
2010. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Ezek tényleg jók.Igaz a Weidert én már nem tartom olyan nagy bummnak.Az ultimate meg a universal ár/érték aránya meg nem a legjobb ebben az országban.A gaspari is elég drága(sajnos)

Ezért veszik a scitec-et k*rva sokan.Ár/értékben talán a legjobb nálunk

2010. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 clint ***** válasza:

sztem ár értékben a peak a legjobb.

Amúgy ne a tribulusra alapozz, sztem a novedex mellett semmi értelme, akkor már inkább valami szintén ütős tesztófokzót nyomjál. Az advanced pct elég erős, mindenki egy szinten emlegeti a novedexel, annyi, hogy ez nemhogy elnyomja feltolja a libidót, és pluszba még lehet kapni belőle.

Aztán ott vannak az olyan cumók mint a halodrol, bad ass mass, a-bomb, hard fx, mass fx stb. persze igencsak ki kell nyitni a tárcád. Valamelyiket én még beteszem a kúrába.

a tribulust én is csak azért használom mert maximalista vagyok:D lehet nem is tribu x-et veszek hanem tribustalliont az activelabtól, az csak 3ezer.

2010. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
én a novedex után lépnék be a tribuval.Mellette teljesen felesleges.A novedex alapból felküldi a tesztót az egekbe,és éppen ezért nem tenném rá egyik herémet sem hogy 1 picit nem rondít bele a hormonokba 8-10hét alatt.Ha odapakol nekik akkor sztem jó lesz a tribu ha meg nem akkor kiba*sztam pár ezer forintot.
2010. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!