Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik kreatint használjátok?...

Melyik kreatint használjátok? (Márka stb. )

Figyelt kérdés
Ti melyiket, milyet használtok? Mennyit dobott rajtatok? Volt-e mellé étrendetek?
2011. szept. 25. 16:21
 1/6 SzabóTamás válasza:
SCITEC 15 évesen kezdtem most 16 vok. Voltam 53 most 67 tömör izom vagyok...külföldön élek, az árat kár mondani!
2011. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

/Volt-e mellé étrendetek?/


nem nem volt,az meg minek mikor szedjük a csodaszert a kreatint amitől majdhogy nem még edzeni sem kell annyira jó szer.


[link]

2011. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zakathol ***** válasza:

- BioTech Monohidrát

- ~3-4kg egy hónap alatt

- Volt

2011. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Dirtyboy félreértettél. :D Nekem van étrendem, csak azért irtam oda, mert van aki csak azt irja h ez és ez szar neki nem hozott semmit blabla, csak azt felejti el mondani, h étrendje nem volt..


A többi választ köszi :D

2011. szept. 25. 17:12
 5/6 dirtboy ***** válasza:
ez esetben biotech creatin monohidrate,volt akinek nem használt de leírattam vele hogy hogy szedte és kiderült hogy szarul,ha jól szeded akkor tuti használni fog.
2011. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi dirtyboy :D
2011. szept. 25. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!