Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik márka vált be nektek...

Melyik márka vált be nektek jobban (Scitec v. BioTech)?

Figyelt kérdés
BioTech egyes cuccai jóval olcsóbbak a Scitec-nél... Vajon olcsó húsnak híg a leve?
2010. okt. 3. 20:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Igen.A peak is nagyon jó ár/értékben az alap termékeikkel.Az olyankra már nem biztos hogy befizetnék mint a tri-anabol a detonator plutonium meg ezek a csodaszarok.(bár a tri anabolt kipróbálnám ha olcsóbb lenne a nehézvíznél)
2010. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 clint ***** válasza:

persze.

ez logikus. ami remek volt nekik az a ecdysone, de sajna az is kivonult a novedexszel a piacról:D

2010. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Az ecdysterone-ból a valódi 95% tisztaságú cuccosra lennék kíváncsi.Csak az is mint a nehézvíz:D:D


Am az is tetszik a peak cuccosaiban hogy mindent megerősítenek valamennyi spenót kivonattal ami ugye 30% körüli a peak termékeiben.

De ha a fehérjéjük amino profilját átfutja az ember egyből szembetűnő hogy nem szaroznak.Normális BCAA és Glutamin tartalom(ami pl a scitecnél ritka)Pedig szerintem ezek nélkül nem fehérje a fehérje

2010. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 clint ***** válasza:

a mass fx és a halodrol is erős ecdysterone termék, ezért nem értem miért lehet őket kapni.

95%-os ecdysterone-t még nem láttam.

Igen a peak szépen beleadja az aminokat. A whey fusionban a két legjobb aminosav a leucin és a glutamin a fehérje 40%-át teszi ki. Ennyit a scitecről.

2010. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Hát a 95%os ecdysterone-nak 20000euro körül van kilója úgyhogy ez felejtős:D


Am én úgy tudom hogy az ecdysterone nem dopinglistás.A peak is forgalmaz csak nem annyira "koncentráltat"

A halodrol meg azért valljuk be elég ütős termék.Szerintem az is nagyon súrolja a határt mint a novedex.És ugye egyszer már visszavon


Am ha én fehérjét veszek először az ár/adagot nézem utána jön a Glutamin utána meg a BCAA tartalom.A többit leszarom.

2010. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 clint ***** válasza:
a halodrolnak változtattak az összetételén, így jöhetett vissza forgalomba mindkét fajta. De hogy mi a külömbség nem tudom a kettő közt.
2010. okt. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Hát sok helyen írják hogy csak a csomagolása változott a halodrol50-hez képest de az összetétel nem.De a lényeg hogy hatásos
2010. okt. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 clint ***** válasza:
nem úgy értettem, hanem kétfajta van, azt nem vágom mi a külömbség.
2010. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
ja hogy ja.Elvileg semmi.Csak az hogy az egyik gélkapszula a másik meg tabi
2010. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 clint ***** válasza:

zseni vagy:D

tényleg... Valami csodabogyó bambaságra???:D:D

2010. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!