Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jó tömegnövelő? Vagy elb....

Ez jó tömegnövelő? Vagy elb. altáztam?

Figyelt kérdés

1kg darált zabpehely+ 1kg szőlőcukor+ 1kg FullForce Simple whey . A F2 re vonatkozó tulajdonság az, h egy 35g os adagban van 8g cukor.


szerintem elb.tam, mert túl cukros lett a kötyvalék. szerintetek?


2011. nov. 4. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

nem basztad el. edd meg nyugodtan.


másrészt meg, a darált zabpehely ba.sza el, nem a szőlőcukor...

2011. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első! A zabpehely a legjobb lassú felszívódású ch. A Jumbo nagyrészt abból áll.

100g kb = 25g protein, 75g ch. ->ebből 39g. cukor.

Rossznak éppen nem rossz, de érdekelne, hogy miért keverted össze.

2011. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen azért tettem bele a Zabot is.

anyagi okokból

2011. nov. 4. 17:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inkább azt nem értem, miért raktál bele zabot IS, meg szőlőcukrot IS. Ha edzés után iszod, akkor felesleges bele a zab, nap közbeni használatra meg a szőlőcukor miatt szar.
2011. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zakathol ***** válasza:
Hát jah, elbasztad. Nem lehet mondjuk adagonként bekeverni?! 1 kanál fehérje, 1 kanál akármi bele a shakerbe....a pcsának összekeverni előre...öregem...ezé kéne előbb agyat növeszteni, nemcsak menni bele a világba! :D
2011. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A jumbó egy kalap szar. a volumass35 100x jobb cucc.


A zab meg gabonaféle, és mint olyan tartalmaz glutént, ami az egyik legkárosabb növényi eredetű toxikus protein, azért van a gabonafélékben, hogy ne zabálják fel őket az állatok, és ha már felzabálták, ne emésszék meg rendesen a magvakat (mert a növény ezzel szaporodik) a magyar lakosság kb 25%-a nem tolerálja. Szétk_úrja a bélbolyhaidat, a tápanyag meg nem szívódik fel rendesen. Többek között ezért gázosít, puffaszt fel.

2011. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A glutén két fehérje, a gliadin és a glutenin keveréke. A búza, a rozs és az árpa magjainak endospermiumában találhatók a keményítővel együtt. A gliadin és a glutenin a búzaszemek fehérjetartalmának kb. 80%-át teszi ki. Mivel vízben nem oldódnak, tisztíthatóak a keményítő kimosásával.


a zabban nincsen glutén.

2011. nov. 4. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!