Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzéssel videóból,...

Otthoni edzéssel videóból, alkalmazással eszköz nélkül lehet olyan eredményt produkálni mint konditermivel?

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
YouTube videós bullshitekkel nem, pláne ha ilyen "20 min full body workout" típusú ökörségekre gondolsz. Egyébként otthon is lehet izmot építeni, és erőt fejleszteni, ha van a hosszútávú progresszióhoz elegendő felszerelésed és súlyod. Ha van két darab 5 kilós kézisúlyzós, meg egy színes gumiszalagod, akkor nyilván nem.
2023. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
ha nincs eszközöd akkor nem igénytelen alkalmazásokra meg videókra kell ugrálgatni hanem egy progressziókra felépített saját testsúlyos edzést kell elkezdeni. ilyen a calisthenics vagy a street workout. ezekben izomépítés szempontjából nyilván más a potenciál mint a konditermi súlyzós esetén de még mindig milliószor jobb választás mint valami youtube fitnesz videó.
2023. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
Ha van eszköz, akkor sikerülhet.
2023. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Kerestem sokat én is az elején, és sok a látványos videó, ahol full kigyúrt emberkék 15-20 perc vagy 30 nap alatt csodát ígérnek, csak az a baj, hogy nekik sem a fekvőtámasztól és a többi ugrálástól lett Arnold szintű testük. A calishtenic-es videók közelebb állnak a valósághoz, de ott sem csak saját testsúly van, pl a lábizomnál egy lábon guggolásból áll fel 50 kilóval a kezében. Ez volt az a pont, amikor igazán rádöbbentem, hogy a sima guggolásoknak abszolút semmi hasznuk nincs, ha vastagabb lábakat akarok :(, tehát muszáj valamire beruházni, ha nem is gondigépekre, de súlyra és kiegészítő eszközökre muszáj.
2023. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Strand Unió ***** válasza:
Nem tudom, milyen eredményre gondosz pontosan, de én már majdnem öt éve a Fegyencedzés nevü otthoni sajat test súllyal való edzést használom (ha ugyan ezdek) és meglepően jó. Meglátszik az emberen, an. És ehhez még csak nem is kell eljutni a 10. Szintre.
2023. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!