Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Manapság már hülyének néznek...

Manapság már hülyének néznek ha maszkban megyek edzőtermbe?

Figyelt kérdés

2023. márc. 24. 21:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%
Miért akarsz maszkot viselni?
2023. márc. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Hülyének fognak nézni, de lehet hogy pár koxos bika még be is fog szólni mert azt hiszik hogy provokálod őket
2023. márc. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De nem értem, hogy ez mire jó. Az emberek nem másznak a teremben egymás szájába.
2023. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Maszkban érkezel, és ott leveszed, vagy abban is edzel?
2023. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
0%
Kedves értetlenkedők! Ha valaki módjuk minden nap megcsinált 20 fekvőtámaszt, és úgy dönt, hogy növelni akarja a tüdőkapacitását, akkor elkezd maszkban edzeni, persze akkor először kevesebbet, de egy idő után lehet növelni a számot, és komolyabb eredményei lehetnek mint valakinek aki maszk nélkül csinál minden nap ugyanannyit
2023. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

15#

Igen és biztos erről van szó itt is!Szerintem te voltál akkor itt a legnagyobb értetlen😂


kérdező:miért akarsz maszkban edzeni?hogyan lehet egy intenzív edzést kivitelezni benne?nekem még a fülemről is ömlik a víz biztos megfulladnék benne

2023. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Ez egy egyéni szociális probléma
2023. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Én a covid előtt mindenhol maszkot hordtam, ugyanis gyenge az immunrendszerem, állandóan beteg leszek mindentől, a torkom is rendszeresen begyullad, stb.


Régen annyira nem érdekelte az embereket, hogy maszk van rajtam, mert sejtették hogy lehet valami oka.


Viszont mióta volt ez a covid mizéria, mindenki azt hiszi hogy kifejezetten a covid miatt rettegek és ezért úgy érzik, hogy be kell szólniuk… Vagy ha nem is mindenki csinálja ezt, de egy hangos kisebbség, ami miatt én úgy érzem hogy sokan vannak.

2023. márc. 25. 12:47
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális terembe jársz, belédkötni nem fognak. De hogy mindenki gyogyósnak fog nézni, az tuti hétszentség.😅
2023. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
32%
gondolom hogy gyenge az immunrendszered ha egesz nap abban a fosban voltál előtte is
2023. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!