Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Manapság már hülyének néznek...

Manapság már hülyének néznek ha maszkban megyek edzőtermbe?

Figyelt kérdés

2023. márc. 24. 21:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom edzőteremben mi van, de egyetemi előadásokra, szemináriumokra mindig vannak akik maszkban mennek, van olyan oktató is. Mindenkinek saját dolga, nem néz hülyének senki senkit. Én is felvettem mikor szűk teremben betegen voltam kénytelen bemenni, hogy kisebb eséllyel fertőzzek. Hogy más miért hordja épp, nem lehet tudni, pl. van aki immun szupresszánsokat szed, ha oylan helyre megy, ahol sokan vannak, miért ne hordja?
2023. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
24%
Ronda vagy??
2023. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
20%
válaszd az életet
2023. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
19%
Persze hogy gxenge az immunrendszered, ha egész nap maszkban vagy...mitől is erősödne meg?! Ez nagyon nem normális, és nem is egészséges.
2023. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
De nekem nem erősödik meg, mert beteg vagyok… Gyerekként is folyton beteg voltam, nem erősödik meg, hanem elkapok egy influenzát és esetleg bele halok.
2023. márc. 25. 19:56
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
mi a baj veled?szarul kajalsz?elhízott vagy?állando stresszbe vagy?vitaminokat eszel?mozogsz eleget?
2023. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
76%
Ez esetben meg mit érdekel, hogy pont az edzőteremben hülyének néznek-e? Hogy a többi 60 helyen hülyének néznek ahol naponta megfordulsz, az nem baj?
2023. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!