Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinéznek a konditeremből, ha...

Kinéznek a konditeremből, ha 48 éves elhizott nőként elmegyek?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem, senki nem fog veled foglalkozni.
2023. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem néznek ki, de helyszine valogathatja, hogy hol mennyire erdekli a tobbieket valaki mas. A legtobb konditeremben senkit nem izgat a masik kinezete, vagy hitt benasaga a kezdetekkor, es szivesen segitenek is, batoritanak. A kondis sztereotipiakkal ellentetben.
2023. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznek ki. Előfordulhat, hogy néhány suttyó hülyegyerek majd beszél rólad, de alapvetően inkább elismeréssel vannak az olyanok iránt, aki tenni akar valamit az egészsége érdekében.
2023. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. ápr. 3. 22:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha jó fej és összetartó csapatban szeretnél edzeni akkor ökölvívásra vagy menj vagy valamilyen küzdősportra. Ezt tapasztalatból mondom, mert jártam már több egyesületnél is. Garantálom, hogy fogsz fogyni, ha az étkezésre is oda figyelsz, vamalmint a gyúrás sem rossz, de igazi kondid ott lesz ahol jól meghatod magad. Persze csak fokozatosan. 😃
2023. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Megy megint az RPG game?:D
2023. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen más véleménye!!

Mondom ezt úgy, hogy én is úgy járok kondizni, hogy biztos azt nézik, hogy bénázok, hogy nem vagyok 30 kiló és nem haspólóban vagyok, meg cicanaciban. :)) De túlteszem magam rajta, az eredményt látom magam előtt ;)

2023. ápr. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legzavaróbb, ami történhet veled, az hogy a dundibb hölgyeket kedvelő férfiak látványosan megmérnek a tekintetükkel ;)
2023. ápr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
edzeni azért megy általában az ember hogy változtasson a testén,akik lennt vannak hasonló célokkal vannak lennt,miért nézné ek ki?
2023. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Dehogy néznek ki. Ahová én járok, ott is sok az idősebb, duci is, mindenki tiszteli azokat, akik tenni akarnak az egészségükért.


Kinézni legfeljebb azokat a kis nyikhaj 18 éveseket szokták, akiknek hatalmas arcuk van a semmire.

2023. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!