Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek rosszul...

Hogyan ne legyek rosszul ingafutásnál?

Figyelt kérdés
Tavaly is csak 20at tudtam futni, azt is már úgy, hogy semmit nem láttam futás közben. Elsötétül futásnál minden,olyan mintha elájulnék. Tud róla a tanárom, hogy nem számíthat nálam sokra, de mégse akarok idén is ilyen keveset futni, amikor mások 70-80 hosszakat futnak. Hogyan tudnék ezen változtatni?

2023. ápr. 4. 07:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy a tanár ha jól emlékszem, újrafuttatja azokat, akiknek nincs meg a huszon valamennyi:(
2023. ápr. 4. 07:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem csak évente kéne kellene futni, azt is akkor, amikor kötelező. Állóképességfejlesztés a megoldás, tehát a (majdnem)mindennapos mozgás.
2023. ápr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Igyál és egyél előtte rendesen, és ne mindig magad elé nézz, hanem viszonylag egyenes háttal fuss, és ne csak 1 pontra fókuszálj, hanem láss be nagyobb teret, forgasd a fejed / szemed.
2023. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Csak ingafutásnál jelentkezik ez, vagy más jellegű mozgásnál is?

Én pl annyira szédülékeny vagyok, hogy számomra az ingafutás is forgolódás és elszédülök tőle, egyszer behánytam, azóta tesitanárom nem szivat a körkörös mozgásformákkal.

2023. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak futásnál.Semmi másnál nem jelentkezik általában.
2023. ápr. 4. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!