Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 110kg vagyok, 4 hete edzek,...

110kg vagyok, 4 hete edzek, ès nem fogytam 1 kg-t sem. Mitől lehet? Kèrlek segìtsetek!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 hete szemèlyi edzővel kondizok heti 4x, kalòriàt MINDEN(!) nap betartom 0(!) csalàssal, ami 1800-at jelent, ebből 55%-a fehèrje. Nem tudom mit kène tennem hogy elinduljon.

Nem vagyok pajzsmirigyes.



2023. ápr. 6. 16:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha "pajzsmirigyes" lennél, akkor is tudnál fogyni, maximum a BMR-ed (alapanyagcsere szinted) lenne mondjuk 1500 kcal helyett 1200 kcal, de ennyi, ebbe most bele sem menjünk. Ha személyi edzőnek fizetsz komoly pénzeket, akkor viszont nem tudom, hogy miért nem neki teszed fel ezt a kérdést, és miért a gyakorikerdesek.hu kommentelőinek? Mi erre látatlanban hogyan válaszoljunk? Én biztosan nem adnék egy olyan edzőnek egy forintot se, akinek egy ilyen alap kérdést sem lehet feltenni, és helyette névtelen kommentelőkhöz kell fordulnom. 4 hete diétázol? Biztosan jól mérsz, jól számolsz? Nem csúszik el valahol a számolás? Mit jelent az, hogy csalás? Rengeteg kérdés, amire fontos lenne a válasz.
2023. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha edzőhöz jársz, de te mégis tök nímand emberek segítségét kéred, abból arra lehet következtetni, hogy nem igazán bízol az edződben. Ezek után lehet, hogy edzőt kéne váltanod. A kalóriadeficit csak egy dolog, számtalan más dolgon is múlik a fogyás, de ezekre a kérdésekre kétlem, hogy itt használható választ kapnál.
2023. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nagyon bìzom benne, elismert, tehetsèges edző. Azt mondja hogy majd a kèp magàèrt beszèl. Tükörben làtszik is hogy vàltoztam, pàrom is mondja, viszont hiàba izmosodok kicsit, ès formàlòdok, ha mèg mindìg rajtam lesz 35kg felesleg. 175cm vagyok.
2023. ápr. 6. 17:27
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

"elismert, tehetsèges edző"

Kathi Béla is az, Bohos Kornél is az, Tóth Dani is az, mégis ott tartanak ezek az emberek, hogy kardiózásnál 35 perc után indul be a zsírégetés, meg hogy az izomláz egyenlő a fejlődéssel. Nézz utána a tőle hallott információknak, és ha többedjére kapod bullshiten, akkor nem biztos, hogy nem kell váltani, mégis csak a pénzedről és a testedről van szó.

"hiàba izmosodok kicsit, ès formàlòdok, ha mèg mindìg rajtam lesz 35kg felesleg"

4 hét után még ne ess kétségbe, ennyi idő alatt teljesen normális, hogy nincsen látványos változás, ez extrém rövidtáv. A fogyás, az izmosodás, az erősödés, a formálódás hosszú hónapok alatt mutat látványos változásokat.

2023. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam hogy belenyúlnèk a zsìr-szenhidrat aranyba, mert ez a napi 60 ch-val jelentkezik neha hogy homalyosan latok, viszont azt olvastam hogy zsirbol az se baj ha napi 1/3-at visszuk be a sulyunkhoz kepest, szoval en levinnem zsirt 30-40-re, az abbol felszabadult kaloriat pedig ch-re tennem. Szerintetek kiprobaljam?
2023. ápr. 6. 17:37
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"levinnem zsirt 30-40-re, az abbol felszabadult kaloriat pedig ch-re tennem. Szerintetek kiprobaljam?"

Miért ne? Viszont kizárt, hogy ezen sok minden múlni fog. Kalóriadeficit, progresszív edzés, türelem.

2023. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon bìzom benne, elismert, tehetsèges edző."


Ezt miből szűrted le?

Ahogy a #4-es is írja, nagyon sok régi legenda van, akiket tehetségesnek gondolnak, valójában pedig a tudás az jócskán le van maradva 15-20 évvel.


Ha valóban tehetséges lenne az edződ, (tehetség alatt nem azt értem, hogy rommá van kokszolva és megnyert pár versenyt) akkor nem toporognál 1 helyben lassan 1 hónap után sem.


"Azon gondolkoztam hogy belenyúlnèk a zsìr-szenhidrat aranyba, mert ez a napi 60 ch-val jelentkezik neha hogy homalyosan latok, viszont azt olvastam hogy zsirbol az se baj ha napi 1/3-at visszuk be a sulyunkhoz kepest, szoval en levinnem zsirt 30-40-re, az abbol felszabadult kaloriat pedig ch-re tennem."


Az meg külön dicséret, hogy napi 60g ch-t írt fel neked súlyzós edzés mellé.. :D Nevetséges.


Kalória legyen meg és a fehérje, ez a 2 a legfontosabb, a zsír az 1/3 valóban elég, a többi pedig menjen nyugodtan ch. Ne várj ettől csodát, de mindenképp jobban fogod érezni magad, mint a 60g chval..

2023. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
80 ch-t, 250 feherjet, 60 zsirt irt. De hogy meglegyen ennyi feherjem muszaj szinte csak olyat ennem amibe tobb mint a fele feherje, es ezzel 60 ch szokott kijonni, a zsir pedig 60-70 koruli. Az emberek akiknek o segit latvanyosan atalakulnak, ebbol kovetkeztettem le.:)
2023. ápr. 6. 19:24
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"250 feherjet"

Ugye csak trollkodsz? Ugye a valóságban nem eszel napi 250 gramm fehérjét?

2023. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem viccelek, minden egyes nap megeszek 250gramm feherjet. Ez miert baj?
2023. ápr. 6. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!