Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatékony csoportos edzés...

Hatékony csoportos edzés fogyásra, ahol nem kell térdelni és guggolni. Rosszak a térdeim. Az aerobic-nál kell és nekem unalmas. Sokat kell fogynom és egyedül unalmas otthon. Milyenek vannak? Budapesten a Nagyvárad tér közelében.

Figyelt kérdés
Az étrendre is odafigyelek.

2023. ápr. 8. 06:37
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

"étrendre is odafigyelek"

Akkor tisztában vagy vele, hogy a fogyás egyedül az étkezési kalóriabevitel függvénye, illetve hogy a kalóriadeficit melletti mozgásforma megválasztása teljesen mindegy, hiszen egyéni lehetőségektől, egyéni preferenciáktól függ. Mennyi a napi kalóriabeviteled?

2023. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Tudtam, hogy ezzel fognak jönni!

Ha azt írom, hogy megvan, akkor hidd el, hogy jó.

Nekem a testem nem ilyen egyszerű, mint másoknak. Mikor hetekig csak főtt tojáson, majd hetekig almán éltem, akkor sem fogytam.

Így nekem nagyon nem csak az evéstől függ.

Kérlek a kérdésre válaszoljatok.

Szeretnék edzeni is és ehhez kérek tanácsokat.

2023. ápr. 8. 09:48
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

"Nekem a testem nem ilyen egyszerű, mint másoknak"

Imádom, hogy itt gyakorikerdesek.hu-n minden kérdező egy UFO, egy különlegesség, akire a biológia és a tudomány törvényei nem vonatkoznak. Hiába eszel "csak" főtt tojást és almát, ha nem vagy kalóriadeficitben, nem fogsz fogyni. Előbbi két élelmiszer is tartalmaz bőven kalóriát, plusz néhány hét alatt amúgy sem tudom, hogy mire számítottál, amikor a fogyás egy hosszútávú szisztémás folyamat, nem pár hétben mérhető. Ha nem számokod a kalóriákat, rosszul számolod, rosszul mérsz, nem számolsz mindent, nem menedzseled az energiabevitelt konzisztensen, akkor persze, hogy nem fogysz. Mozgásformának pedig nyilván azok lennének jó választások esetedben, amik egységnyi idő alatt jelentős kalóriát égetnek el. Ezek nem az igénytelen csoportos edzegetések, hanem az állóképességi sporttevékenységek (pl. futás, bicikli, ugrókötél, lépcsőzés, úszás, túrázás, stb.).

2023. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Napi 4 főtt tojást ettem.

Azután napi 3 almát.

Hetekig.

Ha egésznap feküdnék, akkor is fogynom kellett volna ennyitől. ;D

Ott a genetika is, örökölt dolgok.

Családomban 2 emberen kívül, mind túlsúlyosak, pedig egyik sem eszik sokat.

Igen képzeld nem mindenki egyszerű eset.

Nekem pajzsmirigy problémáim is vannak, biztos ez is betesz.

Írtam, hogy sokat kell fogynom, ami nagy túlsúlyt jelent.

Ezek a sportok nekem nem ajánlottam, nincs is meg hozzájuk az állóképességem.

Térdeim sem jók, futás ugrókötelezés? :D

A válaszodból úgy veszem ki, hogy nem értelmezted a kérdésem, csak írod a sablon okoskodást, az étrenddel.

Remélem mások majd megértik a kérdésem és arra válaszolnak.

2023. ápr. 8. 10:04
 5/10 qborka ***** válasza:
71%

Sajnos a közeledben nem tudom,van e ,de nekem a Power Cardio óratipus ( Lite Wellness,Mammut) nagyon bejön.

Futópadon sétálva emelgetünk kézi súlyokat,használunk gumiszalagot,mini bandet, néha plank a végén.

Ugrálás nincs, minimális kitörés vagy guggolás van csak. 30 perc alatt mindent meg lehet mozgatni, ezután még van időm normálisan nyújtani+ központot edzeni.


A walk energie is hasonló, anno Fittarénán próbáltam,de fogalmam sincs,hol van ilyen óratípus.

2023. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Van futópadom és valami izgalmasabbat szeretnék.

Láttam egyszer egy videót, ahol köteleket mozgatnak és kemény edzés megy, csak nem tudom mi a neve.

Ilyen izgalmasabb, nehezebbre gondolok.

2023. ápr. 8. 10:12
 7/10 qborka ***** válasza:
71%
Kötelet használnak crossfitten is,lehet olyat láttál, de az neked valószínűleg túl erős lenne.
2023. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megnéztem és ezt láttam!

Köszönöm!

Oda nem mennek nagy túlsúllyal?

Előbb fogynom kell?

2023. ápr. 8. 10:35
 9/10 qborka ***** válasza:
27%

Természetesen van kezdőknek is CF.

Próbáld ki, hátha megszereted.

2023. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Te jársz?

Segített a fogyásban, vagy izmosodásban?

2023. ápr. 8. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!