Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 10-20 perc taposó gép,...

Napi 10-20 perc taposó gép, gumikötélel és könnyű kézisúlyzóval kiegészítve hatékony fogyókúrára?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Ha ezáltal kalóriadeficitbe kerülsz, akkor igen, ha nem, akkor nem. Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Állóképességre, mozgásra kezdetnek jó, a COVID időszak elején én is ezekkel kezdtem konkrétan a rendszeres mozgást.


Viszont nagyon kevés kalóriát éget, nem hinném, hogy a fogyást bármennyire is segítené. :(


Sajnos a hatalmas része étkezés.


Egyél kevesebb szénhidrátot, az egyébként se árt, többségünk messze túl sok cukrot fogyaszt!!

Barna rizs, rozsos kenyér, bulgur, hajdina, sovány hús, hal, hüvelyesek, minden étkezéshez zöldség! Illetve valószínűleg kevesebbet is ehetsz. :(

Kisétkezésnek olajos magvak és pl Korpovit keksz.

Ha szereted az édességet, akkor vannak cukormentesek, habár annak az a veszélye, hogy nyugodtabban eszed és így többet.



Ezek az alapelvek IR esetén is jók, kialakult cukorbetegség esetén is (egyik családtagom), magas koleszterin esetén is (nekem arra mondták a zömét), de sokkal változatosabb étkezést jelent, mint a legalábbis a magyar divat, a krumpli, fehér rizs, fehér liszt, mindennapos húsfogyasztás és slussz.


Számold a kalóriát, legalábbis eleinte.


Vannak gyógynövényes teák, amik esetleg csökkentik az étvágyat.

2023. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!