Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan kezdjek...

Szerintetek hogyan kezdjek hozzá egy erős, könnyű és hajlékony testhez a semmiből?

Figyelt kérdés
Ezeket szeretném elérni, a hajlékonyság része az nyújtással megoldható, a könnyű része fogyással, de nekem az erő része a kérdés. Hogyan oldjam meg hogy ne legyenek nagy izmaim de mégis erős legyek? A válaszokat előre is köszönöm.
2023. febr. 5. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

"Hogyan oldjam meg hogy ne legyenek nagy izmaim de mégis erős legyek?"

Nincsen erősödés izmosodás nélkül, ahogy nincs izmosodás erősödés nélkül, de attól a magadfajtának nem kell aggódni, hogy nagy izmai lesznek. Egyébként bármi meglepő, ha az erősödés az elsődleges cél, akkor erőemelő edzésprogramot kell követned. Nézz szét a Powerbuilderes srácok honlapján, ott vannak sablon edzésprogramok kezdőknek.

2023. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de mi az hogy a "magadfajtának"?
2023. febr. 5. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Aki abszolút nem ért semmit a testépítéshez.
2023. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, de ezért tettem fel a kérdést, hogy okuljak. Az izmok azért nőnek meg hogy nagyobb erőkifejtésre legyenek képesek, de az én esetemben nem jók a nagy izmok.Hogy pontosítsak egy kicsit olyan tanácsra lennem szükségem hogy célzottan harcművészethez hogyan edzek. És amúgy köszönöm a válaszod
2023. febr. 5. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Küzdősportoló vagy? Akkor nyilván van egy szakedződ. Akkor miért nem neki teszel fel ilyen kérdéseket. Ő el tudna igazítani.
2023. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!