Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mentetek már teljesen egyedül...

Mentetek már teljesen egyedül futóversenyre?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, mint pl Vivicittá, Wizz Air vagy bármilyen kisebb verseny. Eddig mindig próbáltam megkérni valakit, hogy jöjjön már el velem, mert a verseny után olyan furán érzem magam egyedül. Egyszer az utolsó pillanatban visszamondták, és verseny előtt is meg után is olyan rosszul éreztem magam. A futással nincs gond egyedül, de előtte+utána tényleg rosszul érzem magam, ha nincs velem valaki. Ti szoktatok ilyenekre teljesen egyedül menni?

Kérlek ne szóljatok le, nem “hisztizés” miatt írom ki a kérdést. A válaszokat pedig előre is köszönöm!


2023. ápr. 16. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kivel versenyzel, ha egyedül futsz?
2023. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer kértem meg valakit, amúgy általában egyedül megyek.


Nekem fura, hogy általában valakivel vannak a többiek, nekem amúgy általában nem jut eszembe kirángatni valakit, minek, unatkozni fog és nárcisztikus dolog. Akkor hívtam ki először, amikor már nagyon úgy éreztem magam, mint te.


Meg fura és szomorú, hogy nem alakulnak ki beszélgetések, ismerkedések.

2023. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én többször mentem egyedül sporteseményekre. Közben úgyis egyedül van az ember.
2023. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen egyedül jártam mindenféle sportversenyre: futóverseny (4 maraton), még több félmaraton, Balaton-átúszás, Balaton-kör kerékpárverseny, triatlon-versenyek.
2023. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egyedül megyek, jövő héten is a Vivicittára mind a két nap. Tavaly is egyedül mentem. Túranapokra szoktam vinni a családot vagy barátokat.
2023. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Most mentem hétvégén versenyre, és előtte nagyon elkapott ez az érzés.

Mikor legutóbb mentem egyedül (akkor Vivicittára), akkoriban volt edzőm és neki több "tanítványa" is ment. És bár én is odamentem hozzájuk, mégsem szólt senki hozzám, ők elvoltak és nagyon megmaradt bennem ez az érzés. Meg akkor verseny utána is egy közös képre be kellett várni egymást és ugyanúgy mintha ott sem lettem volna.


Amúgy én a családomat szoktam hívni, ami szerintem azért nem nárcisztikus, mert előtte ők is szívesen bíztatnak, utána meg a standokat szoktuk jörbejárni. Verseny közben pedig pl elmennek kutyát sétáltatni, és amúgyis le tudják kötni magukat. Szóval ez nálunk utána családi napba megy át, ami eléggé ritkán szokott összejönni.

2023. ápr. 18. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egyedüli induló vagy a futóversenyen akkor legalább garantált a dobogós helyezés. 😃
dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!