Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pilisi katonai tábor?

Pilisi katonai tábor?

Figyelt kérdés
Valaki tudja hogy mehet e lány ebbe a táborba? Ha igen tudtok véleményt adni róla(ha voltatok)?

#katona #Pilis #katonai tábor #Pilisi katona #Taborok2023
2023. máj. 14. 15:17
 1/2 anonim válasza:
Nekem a fiam volt tavaly, de lányok is mehetnek (táborfigyelőben ha megkeresed, vannak képek lányokról is) Castrum hungarikum a tábor neve, facebookon is megtalálod és honlapjuk is van. Igazi izelitőt kapnak a gyerekek a katonaéletből, éjszakai őrség, riadó éjjel, de a legtöbb gyereknek, aki odament- nagyon tetszett. Táborvezető nagyon jófej, nagyon jó programok vannak, ugyanakkor a katonai élet ritmusa megvan. A körülmények katonaiak- puritánabbak, de ezzel sincs gond. Higiénia teljesen megfelelő, nekem úgy jött haza a 12 éves fiam, hogy semmi baja nem volt
2023. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
73%
Még azt is hozzáteszem, hogy hála a jó égnek a telefont elveszik, és jutalomként kaphatják vissza egy-két órára délután. Ennek nagyon örültem, hogy a virtuális valóságból kiszedték őket.
2023. jún. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!