Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Asics vs Saucony! Melyik a...

Asics vs Saucony! Melyik a jobb, melyik gyárt jobb futócipőket?

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 17:33
A kérdező szavazást indított:
Asics
Saucony
8 szavazat
 1/5 anonim válasza:
100%
Én mindkét fajtát használtam, főleg városi, utcai hosszabb futásokhoz. Nekem az Asics jobban bejött, mert kényelmesebb volt és gyorsabb tempót tudtam vele futni, de a Sauconyt is szerettem. Alapvetően mindkettő márka elég jó cipőket gyárt.
2023. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekem volt több asics-em, de mióta kipróbáltam a saucony-t, úgy érzem, hogy megtaláltam a nekem való cipőt. Pont annyira rugalmas, amennyire kell, strapabíró, tartós. Nekem ez vált be.
2023. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2-es vagyok, még annyit írok kiegészítésként, hogy a saucony azonnal kényelmes volt, nem nyom sehol és hosszabb futások után sem okozott lábfájdalmat. Egyébként pronáló lábam van, a stabil cipőket részesítem előnyben.
2023. máj. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#3.


Nekem is jobban tetszik az a márka, de a tartósságával vannak kisebb kétségeim…


A TRIUMPH 20 RUNSHIELD a “sima” TRIUMPH 20 modellel ellentétben elvileg strapabíróbb és télen is használható… Van egy értékelés róla, miszerint 12 nap alatt eléggé elhasználódott és az értékelő képeket is töltött fel.


Azért egy 170 dolláros, kifejezetten strapabíró cipőnél elég vállalhatatlan.


Azt le tudnád írni, hogy Te melyik modellt vetted?


Mégegyszer köszi!

2023. máj. 28. 14:09
 5/5 anonim válasza:
3-as vagyok. Volt egy Guide 14-em, ebben futottam kb. 1200km-t, azóta már lecseréltem és csak sétákra használom. Annyi baja van csak, hogy a bal nagylábujjamnál egy szövetszál elszakadt. Most egy Omni 20-at használok futáshoz, de ebben még csak kb. 200km van. Olyan, mintha új lenne. Télen-nyáron használom a cipőket.
2023. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!