Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a sport (v tornagyak...

Melyik az a sport (v tornagyakorlat), amitől magasabb leszek?

Figyelt kérdés

18\F vagyok és 171 cm (63 kg..de ez mind1).Gyakran sportolok, konditerembe járok, kick-box-olok, futni járok...meg ami jön...

szeretnék egy kicsit magasabb lenni...Mit csináljak?Ha egyáltalán lehetséges...


2010. okt. 12. 12:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
vagy melyik az a vitamin, ami segíti a csontok növekedését?
2010. okt. 12. 12:48
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

Hááát... 18 évesen nem biztos, hogy segít bármi is, de elvileg még nőhetsz.


A kosarazés, kézilabdázás kimondottan megnyújt, szerintem az úszás is segíthet ebben akár, bár ez utóbbi egyáltalán nem biztos, csak én gondolom úgy.


Én kerékpároztam rengeteget és lovagoltam, de 155 cm magas vagyok, bár a Férfi lovasok (én lány vagyok) mind magasak. Legalábbis a díjugratók, a zsokék már nem.. :)


Szóval olyan sportot nézz magadnak, amiben sokat kell felfele nyújtózkodni, mint a kosár, kézi.


Bár igazából szerintem sokkal többet jelent az eddigi életed illetve a szüleid adottságai.. :)


Egyébként meg a 171 cm szerintem rendben van. :)


Sok sikert! :)

2010. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
szerintem sem vagyok annyira alacsony...de azért +5 cm nem ártana.
2010. okt. 12. 13:10
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer olvastam egy cikket arról, hogy egy lánynak a lábszárcsontjait nyújtották meg protézissel/bepótlással, mert nagyon alacsony volt, és stewardess akart lenni, ott pedig van magasságminimum.


Olyat, hogy mozgástól nyúlnának a csontok, főleg a gerincoszlop, nem nagyon hallottam. Ellenben végezz ún. gerincizom-nyújtó gyakorlatokat. A mai emberek legnagyobb gondja, hopgy görbe a testartásuk, ezáltal pár cm-rel alacsonyabbnak hatnak a valós magasságuknál. Az izomnyújtó gyakorlatok egyenes tartáshoz vezetnek, az egyenes tartás pedig nemcsak optikailag magasít, de hosszú távon is egészségesebb hatásai vannak.

2010. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

már nem sokat nőhetsz, pont rendben van ez a 171 cm magasság:) Mért szeretnél magasabb lenni?

Én csak futok és konditerembe járok, 150 cm magas vagyok.

Amúgy ha közel laksz, futhatnánk együtt:D

17/L.

2010. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A 2. hozzászóló által írt protézisről én is hallottam.


Viszont egyáltalán nem ajálnatos, nagyon nagy kockázatai vannak és a lábak teherbírása is borzalmasan csökken ezáltal, nem szabad ilyet csinálni 5 cm miatt, amikor egyébként is jó magasságod van..


1. hozzászóló voltam. :)

2010. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

nem is akarok protézist :)

ha 130 lennék...az már más dolog :D

csak szeretnék 1 kicsivel magasabb lenni...nincs különösebb okom

jah...és hidd el, h elég messze lakok :)

külföldi vagyok :)

am köszi a válaszokat

2010. okt. 12. 14:23
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt írod sportolsz, kondizol. Én meg lennék ahelyedben elégedve a magasságommal, kondizás szempontjából jobb, mint ha magasabb lennél. :) Hidd el, én 190 vagyok, és nagyon nehéz tömeget felszednem. Egyébként a magasságot szerintem nem lehet növelni kiegészítőkkel vagy gyakorlatokkal.
2010. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
lol magasabb:D USA-ba csinálnak ilyet műtéttel.
2010. okt. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak hallottam én is olyanokat, h kosarazástól meg kézilabdától...meg ugra-bugrálástól magasabb lesz az ember...amúgy a kondi az egy olyan dolog, h nem versenyszinten, húdekeményen nyomom..hanem csak azért, h nézzek ki valahogy...am nem leszek a magasságom miatt depressziós :))) csak nem jött volna rosszul pár centi :D
2010. okt. 15. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!