Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez igy jó,müködhet?

Ez igy jó,müködhet?

Figyelt kérdés

Ha delután edzek és utána este elalvás előtt kardiózok ez igy jo?

Igazabol nagyon szeles a csipom undorito es le akarom onnan szedni a zsirt.:) de kozben edzeni is akarok marmint testepiteni tudom hogy a ketto nem lehetseges nemis varok nagy csodat csak fogynak mar le🙏

Tegnapi nappal kezdtem a fentebb emlitett modszert

Eddig olyan 2500-3000kaloria kozott ettem elhiztam nem mozogtam semmi stb nagyon undorito lett a csipom most mar ilyen 2000-2200 es el kezdtem edzeni mozogni jobban julius 31ig szeretnem ha lentebb mennem a csipom.


2023. jún. 26. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne működne? Ha az alvás minőségét nem rontja a lefekvés előtti kardió, akkor mi lenne a probléma?
2023. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen jó! Nyomjad!
2023. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
jónak tűnik
2023. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából jót alszok,csak keveset vagyis relativ.

Mindig faradt vagyok de ugye a szemuveg is ratesz,lehet vitaminhianyom is van de azt potolom mindenkepp.

Van ez az ashwaganda ezen gondolkozok mert azt hallotam segiti az alvast?

2023. jún. 26. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az ashwaganda hatástalan. Én a melatonint javaslom inkább.
2023. jún. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig fáradt vagy az sok minden miatt lehet. Előszöris próbálj meg többet aludni, és figyeld, hogy változik-e. Nyilván ha 8-9 órákat alszol és még mindig nagyon fáradt vagy akkor lehet alvászavar is
2023. jún. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!