Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Oszinten mit sportoljak hogy...

Oszinten mit sportoljak hogy normalis labam legyen?

Figyelt kérdés
kiakasztanak mar a labaim, es attol tartok hogy mindig lesz fele egy kis utalatom ami gatol abba hogy jol erezzem magam a boromben. 10kg-ot fogytam az elmult idoben. sokat setalok, viszonylag sokat biciklizek, igaz suliba elkerulhetetlen hogy oran ne uljek de szunetekbe is mindig talpon vagyok. edzeni igaz mostanaba ritkabban de eljarok, es eddig sportoltam egesz eletemben most masfel eve bokaserules miatt hagytam abba a kezilabdat. nyaron nagyon elengedtem magam, elveztem az eletet, (17 evesen szerintem ezzel legtobben igy vannak) es nem tagadom ezt most le, nagyon tonkre vagtam a borom minoseget a rengeteg alkohollal es az azutan megevett pizzakkal, nasikkal. genetikailag is orokoltem a narancsbort, de ahogy nyar utan felszedtem par kilot egyre lathatobba valt. most hogy lefogytam (172cm 56-7kg) a narancsbor ugyanugy rajtam maradt csak minimalizalodott, de ez szerintem attol hogy teljesen atalltam az egeszseges taplalkozasra, es csak olyat eszek amire a szervezetemnek tenylegesen szuksege van. valszeg labrol nehezebben fogyok de orulnek ha mostmar a terdem is szepen megvekonyodna es a combom is normal meretre beallna. mit sportoljak ami a legjobban formalja a labam, ha mar kezizni egyenlore nem tervezek vissza menni idohiany miatt? (addig teljesen elegedett voltam magammal, csak gimi utolso elotti eveben nem fer bele a heti 5 edzes+hetvegi meccsek ha orvosira szeretnek menni(legalabbis nekem))
máj. 21. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyorskorcsolya, kerékpár, súlyemelés.
máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 40 évesen meg tudtam szabadulni a narancsbőrtől. :) Pedig hjajj, mit nyomtam én is fiatalon. :D Piálás, dohányzás, mindenezés, szutyok kaják, nulla sport :D Szóval ne aggódj, minden helyrehozható. :)

Egészséges, fehérjedús étkezés, sok bringa, súlyzós edzések otthon. Néhány hónap alatt teljesen eltűnt a narancsbőr, feszesebb a combom most mint 20 évesen, pedig akkor is vékony voltam. Én 165/52 vagyok, tehát arányaiban hasonló súlyban vagyunk. Szóval szerintem nyomd a súlyzós edzéseket, ne szemetet egyél és idővel jobb lesz.

máj. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez most megnyugtatott koszonom:))
máj. 22. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Kerékpár jó lesz de legalább napi 20-25 km.
máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!