Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 110 kg vagyok 180cm , nem...

110 kg vagyok 180cm , nem kövér! Inkább húsos,.feszes . Persze van rajtam zsír kb 15 kg . Azt akarok le adni. Aerob edzést akarok végezni spinning-em van itthon. Reggel éhgyomorra 50 perc. Le fekvés előtt 50 perc, az úgy oké lenne?

Figyelt kérdés
Délután pedig súlyzós edzés.

2023. jún. 27. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha ezáltal a sok Joy.hu-s izé által kalóriadeficitbe kerülsz, akkor igen, ha nem, akkor nem. Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Oké az lenne, ha tisztában lennél a napi kalóriaszükségleteddel. Ha ez megvan, összeraksz egy mínuszos étrendet, és majd csak ezután érdemes edzésről, spinningről, bármiről beszélgetni.
2023. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogyan tudhatom meg, mennyi a kaloria szükségletem?
2023. jún. 27. 14:45
 4/6 anonim válasza:
100%

Yazio applikáció. Vagy akár egy online kalkulátor.


Rengeteg folyadék és megfelelő vitaminok nélkül szerintem ne edz. :)

2023. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Iratkozz be kickbox v thaibox edzésre és hamar szabadulsz a feleslegtől.
2023. júl. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fulár ***** válasza:
100%

Érdemileg nem tudok ehhez hozzâszolni mert az előttem lévők már leírták a lényeget.Kalória deficit nélkül nem túl sok dolog fog történni.De ha az megvan és azt kombinálod az edzéssel akkor az egyenes út a sikerhez!

De mivel az elhatározásod és a tenni akarásod megszületett az már önmagâban tiszteletre méltó!

2023. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!