Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy érdemes a heti edzés...

Hogy érdemes a heti edzés tervet felállítani?

Figyelt kérdés

Csoportos edzésekre szeretnék járni, csak sajnos nem tudom, hogy heti szinten hogy lenne érdemes.

Sok felesleg van rajtam, kb 30kg. Figyelnem kell az ízületekre ilyen esetben, ezt tudom jól.

A fogyás érdekében a spinning órák mellett döntöttem. Mellette érdemes erősítő edzést is csinálni? Pl alakformáló. Mert hallottam olyat már, hogy nem érdemes csak kardiózni, hanem be kell iktatni olyat is, ami az izmokat erősíti.

Először arra gondoltam, hogy heti 2 spinning és 1 alakformáló.

De szívesen fogadnék tippeket, hogy mi lenne a helyes terv ennyi súly felesleggel.

Az étkezésen múlik a dolog 70%-a, úgyhogy ezt tudom szerencsére.


Előre köszönöm a válaszokat és a segítséget!:)



2023. júl. 10. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. júl. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon jó ez a gondolkodásmód. Valóban nem elég csak kardiózni és szerintem a heti 3 edzés megfelelő. (a pihenőnapokon sétálhatsz napi aktivitásként) Az egészséges étkezés kulcsfontosságú az egészséges életmód felépítése érdekében. Azonban azt is fontos kiemelnem, hogy mint mindenhol máshol, itt is fontos az egyensúly. Hiszen pár kocka csokitól vagy egy hamburgertől nem fog kukába landolni az eddigi munkád. Fontos megtalálni az aranyközéputat. Sok sikert az életmódváltásodban!
2023. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!